"> Adidas AlphaBounce Beyond - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Adidas AlphaBounce Beyond

17 stycznia 2018

Adidas AlphaBounce Beyond

Adidas zmienił lekko model AlphaBounce, który już od jakiegoś czasu posiada w ofercie. Model pierwotny czyli Adidas AlphaBounce jest modelem biegowym, który jest wyposażony w amortyzację o tej samej nazwie. Pianka ta jest sprężysta i zapewnia wysoki komfort. Model mimo przeznaczenia performance, w duzej mierze był użytkowany jako wygodny model codzienny.

Zmiany wprowadzone przez Adidas mają za zadanie przyciągnięcie większej ilości sportowców do modelu. Jedną ze zmian jest poszerzenie podeszwy w celu zapewnienia większej stabilności. Aby poprawić dopasowanie na poziomie cholewki dodano wzmocnienia w niej oraz elementy stabilizujące. Dodatkowo teraz zamiast zwyczajnej gumy na spodzie zastosowano gumę Continental, która jest o wiele wytrzymalsza.

Adidas AlphaBounce Beyond mają trafić do sprzedaży 17 stycznia 2018 roku i dostępne będą w kilku kolorystkach poza tą czerwoną powyżej.

Źródło – SneakerNews

Jak widać na zdjęciach model ten ma profil biegowy, jednak szeroka podstawa i dodatkowe wzmocnienia sprawiają, że sprawdzi się również bardzo dobrze podczas treningów przy szybkich i dynamicznych ruchach nie tylko w kierunku biegu. Bardzo ciekawie zapowiada się ostatni kolorystyka, ta szara. Buty dostępne są do nabycia już na stronie Adidas, a czy będą w naszym sklepie jeszcze nie wiemy.

 


  Written by:


  previous post

  Air Jordan 1 Low

  next post

  Nike KD 6


  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *