"> adidas AlphaBOUNCE Instinct - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

adidas AlphaBOUNCE Instinct

16 maja 2018

adidas AlphaBOUNCE Instinct

adidas dodaje do swojej linii obuwia AlphaBOUNCE nowy model o nazwie Instinct.

adidas AlphaBOUNCE Instinct, co nowego

Model Instinct posiada cholewkę w konstrukcji skarpetki oraz “inny” sposób wiązania, a konkretniej jedno oczko poprowadzone niżej w celu zapewnienia lepszego dopasowania. To dodatkowe oczko optycznie dzieli podeszwę na dwie części, przednią i tylną. Cała cholewka jak i podeszwa ma charakterystyczne dla serii AlphaBOUNCE żeberka/fale na całej powierzchni. W podeszwie oczywiście zastosowano piankę BOUNCE, która zapewnia amortyzację na wysokim poziomie. Na spodzie zastosowano gumę Continental co zapewni dużą odporność na ścieranie.

adidas AlphaBOUNCE Instinct, kolorystyki

Nowe AlphaBOUNCE Instinct mają być dostępne w 2 kolorystykach, Grey i Shock Lime. Kolor Grey, czyli szary jest bardziej stonowany, a kolorystyka Shock Lime jest mocniejsza. Jednak mimo mocniejszej barwy Shock Lime są bardziej ogólnie “spokojniejsze”, a szare posiadają jakby prążkowaną cholewkę oraz szarą podeszwę co ogólnie jako całość jest bardziej wyróżniające w porównaniu z kolorystyką Shock Lime.

adidas AlphaBOUNCE Instinct, zdjęcia

adidas alphabounce instinct shock lime adidas alphabounce instinct shock lime adidas alphabounce instinct shock lime adidas alphabounce instinct shock lime adidas alphabounce instinct grey adidas alphabounce instinct grey adidas alphabounce instinct grey

adidas alphabounce instinct grey
Źródło – Adidas

adidas AlphaBOUNCE Instinct, premiera

Adidas AlphaBOUNCE Instinct w kolorze Grey mająmieć swoją premierę 1 czerwca 2018 roku, a kolorystyka Shock Lime zapowiedziana jest na 9 czerwca. O cenie na dany moment nic nie wiemy, jak tylko coś się pojawi, damy znać.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *