"> Adidas Arkyn - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Adidas Arkyn

22 stycznia 2018

Adidas Arkyn

Adidas będzie miał nowy model z podeszwą boost. Arkyn z daleka przypominają troszkę NMD ale poza lekko zbliżonym kształtem bardzo się różnią. Nowy model ma bardzo ciekawy system wiązania, przez 3 pary oczek. W przedniej części para oczek jest umieszczona bliżej środka, następnie mamy oczka tuż przy podeszwie a te najwyżej są w standardowym miejscu. Pierwsza i ostatnia para oczek jest w formie skrzydeł z półprzeźroczystego, matowego tworzywa. Cholewka jest wykonana w stylu skarpetki. Z fotek można wywnioskować, że materiałem użytym do uszycia cholewki jest mesh. Przez środek przeprowadzony jest kawałek siatki, zakończony spora metką z napisami w języku niemieckim. Boczne logowania adidas jest w formie 3 pasków z ząbkowaną krawędzią a z tyłu znajdziemy pull tab. Z tyłu nie zastosowano, żadnej klatki stabilizującej.


Źródło – UpClassics

Jednak najbardziej wyróżniającym się elementem jest podeszwa. Wykonana jest z pianki Boost a w tylnej części umieszczono coś na kształt klina, zapewne z pianki EVA. Co należy zaznaczyć to kształt całej podeszwy, o ile z przodu jest standardowa to z tyłu jest jej spory nadmiar, coś jak spoiler. Takie kształty sprawiają, że Arkyn są lekko w stylu modeli projektanckich.

Źródło – UpClassics

Jeżeli jesteście zainteresowani tym modelem to mają być dostępne do kupienia 4 kwietnia, niestety wedle informacji jakie posiadamy, tylko w damskiej rozmiarówce.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *