"> adidas Dame 6 “Ruthless” – Informacje, zdjęcia, data premiery, cena - Ataf
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

adidas Dame 6 “Ruthless” – Informacje, zdjęcia, data premiery, cena

27 listopada 2019

adidas Dame 6 “Ruthless” – Informacje, zdjęcia, data premiery, cena

All Star NBA, Zawodnik Portland Trail Blazers – Damian Lillard w swoim ósmym sezonie występuje w szóstym modelu obuwia. Sygnowane jego nazwiskiem Dame 6 to ultralekka propozycja firmy adidas. Producent zastosował system amortyzacji LIGHTSTRIKE na całej długości podeszwy co gwarantuje świetną wygodę. Cholewka w wersji low gwarantuje świetne oddychanie stopy dzięki zastosowaniu siateczkowego materiału a skarpetowa konstrukcja i system wiązania zapewnia perfekcyjne dopasowanie do stopy. 

Kolorystyka “Ruthless” to odzwierciedlenie charakteru zawodnika. Z zewnątrz spokojna i cicha: “I come out to compete against people, but I don’t say a whole lot. I don’t talk trash, I just go at them every opportunity I get” mówi o sobie Damian Lillard. Wewnętrzna część to wybuch kolorów: Krzycząca czerwień i neonowa zieleń uzupełniona napisem “Ruthless” (bezwzględny) to druga strona zawodnika z Portland. 

adidas Dame 6 “Ruthless” EF9866 – data premiery, cena

Model miał już swoją premierę w naszym sklepie. Znajdziecie go pod tym linkiem: https://www.ataf.pl/1260-buty-adidas-damian-lillard

Cena męskiej rozmiarówki to 449 PLN zaś juniorskiej – 349 PLN

adidas Dame 6 “Ruthless” EF9866 – zdjęcia

 


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *