"> Adidas Futurepacer - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Adidas Futurepacer

4 września 2018

Adidas Futurepacer

Adidas Originals przywraca coraz więcej klasyków z nowymi technologiami, mieliśmy już ZX500 w nowej formie, które możecie zobaczyć tutaj, tym razem są to Micropacer.

Adidas Futurepacer, co to za buty

Zacznijmy od tego na podstawie jakich butów zostały stworzone Futurepacer, a są to Micropacer. Adidas Micropacer po raz pierwszy trafiły na rynek w 1987 roku i jak na tamte czasy były modelem naszpikowanych technologią, a konkretniej chodzi tutaj o zapisywanie danych biegu. Dziś mamy telefon, w którym zapisuje się nasza droga, przebyty dystans, ilość kroków, czas i wiele innych informacji, Micropacer miały w języku małe urządzenie, które zapisywało ilość kroków, czas i spalone kalorie. Mimo upływu czasu, takie urządzenie w bucie wciąż wzbudza ekscytację. Nowe Micropacer, które nazwano Futurepacer zamieniają zwykłą piankę podeszwy na BOOST. Cholewka w porównaniu do pierwowzoru w większej części jest taka sama, panele i ich układ nie uległy zmianie. Ogólny kształt buta zbliżył się do tego znanego z NMD, czyli ostre i geometryczne linie. Największą zmianą w Futurepacer w porównaniu do Micropacer jest brak “licznika” w języku, ale zachowano kieszonkę w jednym z butów.

Adidas Futurepacer, kolorystyka

Kolorystyka, którą posiadamy w sklepie jest w całości czarna, cholewka, szycia, logowani, nawet BOOST jest czarny. Aby przełamać kolorystykę, Adidas zastosowało odblaskowy materiał na niektórych elementach.

Adidas Futurepacer, zdjęcia

ADIDAS FUTUREPACER B37266

ADIDAS FUTUREPACER B37266

Adidas Futurepacer, dostępność

Aktualnie mamy dostępną kolorystykę CORE BLACK CARBON, której numer to B37266. Spodziewamy się nowych kolorystyk sprawdź: adidas


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *