"> Adidas NMD TS1 GTX - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News Sneaker Archive

Adidas NMD TS1 GTX

4 października 2018

Adidas NMD TS1 GTX

Model NMD na dobre wpisał się dobre to krajobrazu ulicznego. Adidas Originals przygotowało wersję nadającą się na aktualną pogodę idealnie.

Adidas NMD TS1 GTX, co to za buty

Model NMD TS1 GTX to zwykłe NMD przygotowane pod gorszą pogodę. Cholewka została lekko zmieniona, ale wciąż jest pleciona i wykonana z Primeknit. Dodatkowo Primeknit w tej wersji posiada membranę Gore-Tex, która zapewnia ochronę przed przemknięciem. System wiązania został również zmieniony i teraz zamiast sznurowadeł mamy gumkę ze ściągaczem. Dodano także coś na kształt języka, który zakrywa nowy system wiązania. Dodano także panele przy dole, które są zgrzane z cholewką. Tylne “wąsy” zostały wykonane z zamszu. Pulltab z tyłu pozostał, a nawet dodano dodatkowy na języku. Podeszwę dobrze zna każdy, kto miał styczność z NMD R1, jest to ta sama podeszwa z BOOST i klockami z pianki EVA.

Adidas NMD TS1 GTX, kolorystyka

Te ze zdjęć to “all black“, czyli cała czarna, bardzo wygodna kolorystyka. Jedynymi elementami, jakie się wyróżniają to pulltaby, ponieważ mają białe napisy i metka Gore-Tex.

Adidas NMD TS1 GTX, zdjęcia

Adidas NMD TS1 GTX

Adidas NMD TS1 GTX

Adidas NMD TS1 GTX

Sprawdź: adidas NMD


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *