"> adidas Originals - Fifa World Cup 2018 Vintage Football - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

News Ubrania

adidas Originals – Fifa World Cup 2018 Vintage Football

12 maja 2018

adidas Originals – Fifa World Cup 2018 Vintage Football

Zbliżają się światowe mistrzostwa piłki nożnej, które odbędą się w Rosji. Z tej okazji ekipa adidas Originals przygotowała kolekcję inspirowaną retro piłką nożną.

adidas Originals – Vintage Football, co w kolekcji

W kolekcji znajdują się koszulki i spodenki piłkarskie. Motywy jakie znajdziecie na ubraniach to między innymi koszulki reprezentacjii Hiszpanii, Niemiec, Portugalii, Argentyny czy Belgii. Oczywiście jest to odwołanie do reprezentacji z kórymi współpracował adidas i znajdziecie na nich numery najlepszych graczy, takich jak niemiecki kapitan Lothar Matthaus. Pośród produktów męskich znalazły się również sukienki.

adidas Originals – Vintage Football, zdjęcia

Źródło – Adidas

adidas Originals – Vintage Football, kontrowersja

Taka fajna kolekcja, jednak trafiło się coś mocno kontrowersyjnego. Koszulki są retro, mistrzostwa są w Rosji, tak więc adidas wydał również koszulki reprezentacji Rosji. Jednak Rosja tamtego okresu do “najmilszych” nie należała i koszulki z napisem USSR spotkały się z mocną krytyką w mediach. Nie nam oceniać decyzję adidas na temat wypuszczenia piłkarskiej odzieży reprezentacji Rosji z czasów komunistycznego reżimu ale adidas sprawę rozwiązał tak, że w pewnych krajach, w tym i w Polsce produkty te nie są dostępne.

Źródło – Adidas

adidas Originals – Vintage Football, dostępność

Wszyscy fani piłki nożnej, którzy chcą kupić produkty z kolekcji retro muszą udać się na oficjalną stronię adidas. Jeżeli chcecie dostać produkty reprezentacji Rosji to musicie to zrobić przez np brytyjską stronę adidas.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *