"> adidas Originals TRESC RUN - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

adidas Originals TRESC RUN

17 listopada 2018

adidas Originals TRESC RUN

adidas Originals zaprezentowało nowy model, który ma retro linie postawione na najlepszej technologii amortyzacyjnej – BOOST.

adidas Originals TRESC RUN, co nowego

Nowy model prezentuje się naprawdę ciekawie. Cholewka w przedniej części ma panele, których linie są lekko podobne do Yeezy 700. Reszta cholewki ma klimat “tatowy”, język podobny jest do tego zastosowanego w Yung-1. Oczywiście z boku widnieje klasyczne logowanie adidas w formie 3 pasków. Materiałami zastosowanymi do stworzenia cholewki są zamsz, skóra oraz siateczka. W podeszwie znajdziemy znaną i lubianą piankę BOOST, która zapewnia bardzo dobrą amortyzację i wygodę podczas użytkowania. W środkowej części podeszwy, lekko z tyłu widać element, którego linie są dosyć ostre i przypominają coś na kształt płetwy.

adidas Originals TRESC RUN, kolorystyki

Na zdjęciach, które udostępnił Foot Locker, zaprezentowano 2 kolorystyki, jedna z nich jest szara, a druga czarna. Panele na boku mają kształt przypominający płomień. W każdym modelu oprócz kolorów wymienionych wcześniej, paski z boku są srebrne, a każdy z pasków ma obrys w innym kolorze. Logowania na językach są białe. Z tyłu siateczkowy element, który znajduje się w okolicy scięgna Ahillesa w czarnej wersji jest czerwony, a w szarej niebieski. Pianka BOOST w obu modelach jest biała, a element z boku podeszwy w szarej wersji jest czerwony, a w czarnej niebieski. Spody wyglądają na mieszankę szarości, czerwieni i niebieskiego.

adidas Originals TRESC RUN, zdjęcia

adidas tresc run

adidas tresc run

adidas tresc run

adidas tresc run
Źródło – Foot Locker

adidas Originals TRESC RUN, premiera

Na dany moment wiemy, że mają się one pojawić 23 listopada wyłącznie w sklepach Foot Locker, ale mamy nadzieję, że zawitają również w naszym sklepie.


  Written by:


  previous post

  Powrót adidas ZX4000?

  next post

  BLKWEEK


  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *