"> Adidas Sobakov - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News Sneaker Archive

Adidas Sobakov

18 czerwca 2018

Adidas Sobakov

Buty męskie Adidas Sobakov to ciekawa propozycja marki z pod znaku 3 pasków. Nisko profilowa cholewka wykonana z przewiewnej siateczki. Na boku charakterystyczny branding marki w postaci 3 pasków. Podeszwa wykonana z niezwykle elastycznej pianki zapewnia komfort podczas użytkowania.

Adidas Sobakov, co to za model?

Adidas Sobakov jest nowym modelem ze stajni z 3 paskami, który swoje inspiracje czerpie z modeli piłkarskich. Cholewka buta jest niska i wykonana z siatki. Liczne przeszycia cholewki tworzą żeberka na całej powierzchni. Z boku jest logowanie Adidas w formie 3 pasków, które zaczynają się w okolicy sznurowadeł i przechodzą na drugą stronę buta przez tył. Przy pięcie element skórzany zamyka bryłę buta. Kształt buta jest wyższy z tyłu, ma mocne wycięcie w okolicy kostki i dosyć wysoki język. Na języku również znajduje się element skórzany. Całą cholewka jest czarna z wyjątkiem białego logowania z boku. Podeszwa ma wzór zaczynający się już od boku, który przeciągnięty jest przez spód. Wzór jest podobny do rozchodzących się fal, a podeszwa jest w klasycznym “gumowym” kolorze. But kształtem przypomina inny model Adidas, Kamada, a kolorystyką i detalami bardziej przypomina znany wszystkim fanom piłki nożnej model Predator.

Adidas Sobakov, zdjęcia

ADIDAS SOBAKOV CORE BLACK GUM AQ1135

ADIDAS SOBAKOV CORE BLACK GUM AQ1135

Adidas Sobakov, dostępność

Aktualnie, Adidas Sobakov możecie nabyć w naszym sklepie, tutaj. Jeżeli jednak chcielibyście zobaczyć inne produkty od Adidas Originals zapraszamy tutaj.


  Written by:


  previous post

  Jay Rock – Redemption

  next post

  Adidas Yung 1


  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *