"> Adidas X BAPE Dame 4 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Adidas X BAPE Dame 4

27 stycznia 2018

Adidas X BAPE Dame 4

Dostępne sa już oficjalne zdjęcia kolaboracji Adidas i BAPE. Kolorystyka modelu zawiera kamuflaż BAPE oraz grafiki z bluzy Shark. Model dostępny będzie w 2 kolorach, zielony i czarny.

Źródło – Adidas

Model Lillarda amortyzowany jest na piance Bounce, na niej też znajdziemy chyba najbardziej wyróżniający się element całej kolorystyki, czyli zęby. Cholewka jest w klasyczny kamuflaż BAPE, element w okolicy kostki jest koloru czarnego i znajdziemy na nim 3 paski Adidas oraz przeniesione z bluzy logowanie “WGM” i “a”. “WGM” to akronim “World Gone Mad” a literka “a” odnosi się do pełnej nazwy “a Bathing Ape”. Oczywiście nie zabrakło oczu i gdy oba buty są obok siebie wszystko składa się w całość. Znajdujące się na tyle “YKWTII” rozwija się do “You Know What Time It Is”. Przez środek elementu, który możemy nazwać językiem przechodzi pasek na, którym wytłoczone są daty odpowiadające datom i statystykom związanym z grą Lillarda. Na końcu tego pasa znajduje się logo Dame’a.

W kwestii dostępności, mają być dostępne w przyszły miesiącu podczas All-Star Week, a ich cena ma wynosić 150$.


  Written by:


  previous post

  Jordan 3 “Tinker”

  next post

  Jordan 10 Cool Grey


  One comment
  1. […] czarny. W kolorze białym jest grafika z boku cholewki, w postaci zębów, coś podobnego jak w Adidas X BAPE lillard 4. Białe jest również logowanie Adidas na języku, tłoczone logo Neighborhood na pasku, logowanie […]

  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *