"> adidas YEEZY 700 "Mauve" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

adidas YEEZY 700 “Mauve”

2 października 2018

adidas YEEZY 700 “Mauve”

Seria obuwia Kanye West‘a jest znana chyba wszystkim, czy to z kręgu osób siedzących w butach, czy też nie. YEEZY 700 lub inaczej nazywane “Wave Runner” są modelem, który stylistycznie nawiązuje do retro. Mamy zdjęcia nowej kolorystyki.

adidas YEEZY 700 “Mauve”, co to za buty

YEEZY 700 są butami, które swoją inspirację czerpią z modeli retro. Zaliczane są one do butów “tatowych” przez swoją sylwetkę i lekko masywny kształt, aczkolwiek nie są one aż tak masywne w porównaniu z innymi modelami z tej kategorii. Złośliwi nazywali je skuterami wodnymi, przez jedno zdjęcie Kanye West‘a na skuterze wodnym, stąd też nazwa Wave Runner. Poza przyciągającym wzrok wyglądem buty te wyróżniają się także wygodą, otóż w podeszwie znajdziemy znaną i lubianą piankę BOOST.

adidas YEEZY 700 “Mauve”, kolorystyka

W porównaniu z poprzednim wydaniem te są o wiele ciemniejsze. Głównymi barwami kolorystyki “Mauve” jest ciemny brąz i czerń. Cholewka to mix paneli ze skóry, zamszu i siateczki. Sznurowadła i wnętrze buta jest w tych samych kolorach co cholewka. Podeszwa jest również ciemnobrązowa i posiada żółty kontrast. Na spodzie znajdziemy coś pasującego do każdego modelu, czyli podeszwę w kolorze brązowej gumy. Branding jak w przypadku każdego modelu adidas YEEZY jest minimalny. 3 paski znajdziemy na cholewce, ale mocno ukryte pod jednym z środkowych siateczkowych paneli. Logo adidas jest jeszcze widoczne na podeszwie w jej tylnej części.

adidas YEEZY 700 “Mauve”, zdjęcie

adidas yeezy boost 700 wave runner mauve

adidas yeezy boost 700 wave runner mauve

adidas yeezy boost 700 wave runner mauve
Źródło – Sneaker News

adidas YEEZY 700 “Mauve”, dostępność

adidas YEEZY 700 “Mauve” w kolorystyce “Mauve” mają trafić do sprzedaży 27 października.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *