"> Adidas Yung 1 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News Sneaker Archive

Adidas Yung 1

19 czerwca 2018

Adidas Yung 1

Co ma do zaoferowania nowy model od Adidas, który czerpie inspirację z modeli z lat 90, a konkretniej z modelu Adidas Falcon Dorf. Zmieniono język i lekko ułożenie paneli na cholewce. Adidas Yung 1 mieliście możliwość pierwszy raz zobaczyć przy okazji informacji na temat kolekcji Dragon Ball, o której pisaliśmy tutaj. Dziś mamy je już na półce i przybliżamy ich sylwetkę.

Adidas Yung 1, co to za buty

Model ten wpisuje się do kategorii “dad shoes”, czyli takich butów treningowych/biegowych, które każdy tata miał bo były wygodne i szybko się je wkładało. Budowa jest klasyczna, czyli cholewka z osobnym językiem. Kształty paneli mimo swej ostrości w większości mają dosyć okrągłe kształty. Mnogość paneli wykonanych z zamszu, skóry lub siatki w zależności od kolorystyki sprawia, że model ma swój niepowtarzalny wygląd. Podeszwa na której są osadzone to ta sama co w modelu Falcon Dorf, ze sporym wycięciem w miejscu gdzie jest śródstopie, tworzy to również swego rodzaju złudzenie podeszwy 2 częściowej. Za amortyzację służy nam tutaj znana i dobra pianka EVA.

Adidas Yung 1, kolorystyka

Kolorystyka, która trafiła do naszego sklepu łączy czerwień, granat i biel, a jej numer to B37615. Całość ma klimat retro i podejdzie szerokiej grupie wielbicieli modeli z okresu lat 90. Logowanie jest stonowane i 3 paski z boku cholewki zobaczycie dopiero po przyjrzeniu się, a na języku umieszczono małe lego trefoil i napis Adidas. Poniżej kilka zdjęć.

Adidas Yung 1, zdjęcia

ADIDAS YUNG 1 NAVY RED WHITE B37615

ADIDAS YUNG 1 NAVY RED WHITE B37615

ADIDAS YUNG 1 NAVY RED WHITE B37615

Adidas Yung 1, dostępność

Na tą chwilę w naszym sklepie znajdziecie kolorystykę modelu Adidas Yung 1 ze zdjęć powyżej, możecie ją nabyć tutaj, śpieszcie się bo rozchodzą się bardzo szybko.


  Written by:


  previous post

  Adidas Sobakov

  next post

  Puma Clyde Court Disrupt


  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *