"> Air Jordan 4 - "Do The Right Thing" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Air Jordan 4 – “Do The Right Thing”

7 listopada 2018

Air Jordan 4 – “Do The Right Thing”

30 lecie filmu “Do The Right Thing” zbliża się wielkimi krokami, jak wiemy marka Jordan, jest powiązana z tym filmem, chociażby sceną z Air Jordan 4 White Cement i rowerem. Z okazji rocznicy przygotowali 2 kolorystyki jednego z najbardziej lubianych modeli z numerowanej serii, a konkretniej Air Jordan 4.

Air Jordan 4 – “Do The Right Thing”, co to za buty?

4 model Air Jordan powinien być znany każdemu, kto interesuje się tego typu obuwiem. Z elementów, które są rozpoznawcze to “skrzydła” w tylnej części trzymające sznurowadła, wysoki język, “spoiler” z tyłu i siateczki na otworach z boku i pod językiem. Jeszcze niestety nie ma oficjalnych zdjęć czy informacji na temat tych butów, ale spekuluje się, że dodatkowo pokaże się odzież i inne akcesoria powiązane z filmem “Do The Right Thing“.

Air Jordan 4 – “Do The Right Thing”, kolorystyka

Kolory użyte na butach są odwołaniem do kolorów, jakie możemy zobaczyć na pudełkach do pizzy z pizzerii Sal’a z filmu. Obie pary mają zielone i czerwone wstawki. Zielony znajduje się na podeszwie i siatce, czerwień widzimy na spodzie, elementach trzymających sznurowadła oraz z tyłu na logu Jumpman. Pamiętajmy, że są to rendery wykonane na podstawie przecieków, podobno sprawdzonych.

Air Jordan 4 – “Do The Right Thing”, zdjęcia

do-the-right-thing-air-jordan-4

do-the-right-thing-air-jordan-4
Źródło – Render/Nike

Air Jordan 4 – “Do The Right Thing”, premiera

Premiera kolorystyk inspirowanych filmem Spike‘a Lee ma trafić do sprzedaży w kwietniu 2019 roku. Co sądzicie o tych kolorystykach? Sprawdź: Jordan 4 w Ataf.pl


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *