"> Air Jordan Legacy 312 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Air Jordan Legacy 312

19 marca 2019

Air Jordan Legacy 312

Air Jordan Legacy 312

Blisko rok temu pisaliśmy dla Was o tym modelu, wtedy były to jedynie spekulacje wynikające z tego, że zobaczyć można je było jedynie na zdjęciach w sieci. Dziś sytuacja prezentuje się zupełnie inaczej, każdy już miał okazję zobaczyć a nawet zaopatrzyć się we własną parę. Legacy to model stworzony przez znanego projektanta Don’a C. Ciekawym faktem jest, że 312 to nic innego jak numer kierunkowy do Chicago.

Don nigdy nie ukrywał zamiłowania do Jordanów, natomiast do stworzenia nowego modelu potrzebował 3 butów, których elementy wykorzystał do zupełnie nowych Legacy 312:

Nike Air Jordan 1

Nike Air Jordan 3

Nike Air Trainer

Zdecydowanie najwięcej zaczerpnięto z jedynek, czyli wysokość buta, charakterystyczna łyżwa oraz pierwsze logo Jordan Brand na górze obuwia wraz z językiem Air Jordan 1.

Zauważymy również wiele elementów pożyczonych od trójek – cała podeszwa, pulltab logowany podobizną Jordana oraz plastikowe oczka na sznurowadła. Natomiast rzep na przodzie buta pochodzi od Nike Air Trainer.

Buty szybko zyskały popularność i są to kolejne już hybrydowe Jordany, ale czy powtórzą sukces takich modeli jak Spizike lub Son of Low? Na WWW.ATAF.PL  znajdziecie szeroki wybór modelu Jordan Legacy 312 oraz innych Jaysów.


  Written by:


  previous post

  Adidas Superstar

  next post

  Adidas Gazelle


  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *