"> Alife x PUMA Clyde “New York” Pack - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Alife x PUMA Clyde “New York” Pack

12 października 2018

Alife x PUMA Clyde “New York” Pack

Alife w kolaboracji z Puma przygotowali bardzo fajne wersje ich klasycznego modelu Clyde, które  zostały zainspirowane przez Nowy Jork.

Alife x PUMA Clyde “New York” Pack, co konkretnie

Mamy 2 kolorystyki modelu Clyde, który został lekko zmieniony w porównaniu do wersji podstawowej. Co zmieniono? Dodano dodatkowy nosek na przodzie i usunięto logo Puma z okienka na tyle, reszta pozostała bez zmian. Cholewka jest wykonana z zamszu, język tak samo.

Alife x PUMA Clyde “New York” Pack, kolorystyka

Logowania nie są mocne i ograniczają się do minimum. Poza standardowym logowaniem Puma w formie panelu z boku buta i złotego loga Clyde nad nim, przy pięcie znajdziemy jeszcze wytłoczone i drukowane logo ALIFE. Na językach dodatkowo jest złoty napis New York. Oba modele różnią się kolorem cholewki, jedna kolorystka jest granatowa, a druga zielona. Podeszwa jest biała, tak samo, jak gumowy nosek z przodu.

Alife x PUMA Clyde “New York” Pack, zdjęcia

alife-puma-clyde alife-puma-clyde alife-puma-clyde alife-puma-clyde alife-puma-clyde alife-puma-clyde alife-puma-clyde

alife-puma-clyde
Źródło – Sneakerbardetroit

Alife x PUMA Clyde “New York” Pack, premiera

Mamy 2 daty, jeżeli chodzi o premierę tych butów. 18 października jest datą, kiedy będzie można je nabyć w stacjonarnym sklepie Alife w Nowym Jorku oraz na ich oficjalnym sklepie online. Dla reszta świata premiera jest przewidziana na 26 października, a miejscami, gdzie trafią to oficjalne sklepy Puma oraz inne sklepy posiadające w swojej ofercie produkty Puma.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *