"> Asics Gel-MAI Knit MT - Core Black - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Asics Gel-MAI Knit MT – Core Black

16 kwietnia 2018

Asics Gel-MAI Knit MT – Core Black

Model Gel-MAI od Asics jest jednym z tych, do których ciężko jest się przekonać a po poznaniu ich bliżej chce się kolejną parę. Tym razem Asics w modelu MT dodał kołnierz i wydłużył cholewkę.

Asics Gel-MAI Knit MT – Core Black, kolorystyka

Jak sama nazwa wskazuje “Core Black” to wersja, w której znajdziemy czerń. Główna skarpetka jest pleciona i sięga ponad kostkę. Na skarpetce mamy naszyte panele skórzane, które wzmacniają strukturę i dodają charakteru całości. Panele poprowadzone są w taki sposób, że sznurowanie buta jest asymetryczne. Z tyłu znajduje się charakterystyczna dla Gel-MAI klatka, z której wyprowadzony jest kabel, którego zadaniem jest dopasowanie cholewki dookoła kostki. Logowanie Asics jest minimalne i znajduje się na przodzie kołnierza, jest to biały napis ASICS. Podeszwa jest koloru białego, a spód ma lekko kremową barwę. w okolicy pięty, na boku podeszwy znajduje się logo ASICS Tiger w tym samym kolorze co spód.

Asics Gel-MAI Knit MT – Core Black, zdjęcia

Asics Gel-MAI Knit MT - Core Black

Asics Gel-MAI Knit MT - Core Black

Asics Gel-MAI Knit MT - Core Black

Asics Gel-MAI Knit MT - Core Black
Źródło – ATMOS

Asics Gel-MAI Knit MT – Core Black, dostępność

Jak na dany moment Asics Gel-MAI Knit MT w kolorystyce Core Black dostępne są na oficjalnym sklepie ATMOS w cenie ¥20000, co w przeliczeniu daje około 630 złotych. Konkretów odnośnie premiery w Polsce czy dostępności w naszym sklepie jeszcze niestety nie mamy.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *