"> atmosLAB "Animal Pack" - akcesoria - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

News Ubrania

atmosLAB “Animal Pack” – akcesoria

17 marca 2018

atmosLAB “Animal Pack” – akcesoria

Pamiętacie “wskrzeszenie” 2 par z motywem zwierzęcym od atmos i Nike? Tutaj przypomnienie. atmos przygotowało coś co dopełni “look”, panelówke oraz kilka innych akcesoriów.

atmosLAB “Animal Pack”, Kolorystyka

Czapka posiada panele z tymi samymi wzorami co AM1 czy AM95. Znajdziemy po bokach geparda, na górze tygrysa, a na daszku zebrę. Wszystko dopełnia logowanie na przednim panelu w kolorze czerwonym i zielonym, tak jak detale na butach. Inne produkty to koszulki, które mają duże A z przodu, na którym znajdziemy wszystkie wzory. Ta koszulka jest dostępna w czerni i bieli.  Inną alternatywą jest koszulka z małym Logiem atmosLAB na piersi. Jason Markk również ma swój produkt, specjalne czyściwo do butów i szczotka w pudełku z motywami zwierzęcymi. Jednym z ciekawszych akcesoriów, które mogą przyozdobić waszą półkę jest Medicom Toy BearBrick, czyli ludzik zrobiony na kształt ludka znanego z LEGO tylko jego głową jest głowa misia. Oczywiście elementy mają inne wzory, głowa i pas jest w tygrysie paski a ręce, tułów i nogi są w gepardzie cętki, a wszystkiego dopełnia czerwone logo atmos na piersi. BearBrick dostępny jest w 2 wersjach, pakiet z miśkiem w rozmiarze 100% i 400% oraz jeden misiek w rozmiarze 1000%.

atmosLAB “Animal Pack”, Zdjęcia

atmosLAB “Animal Pack”, Premiera

Wszystkie produkty będą mieć swoją premierę razem z wcześniej wspomnianymi butami, czyli w weekend. Niektóre akcesoria takie jak np miśki BearBrick lub, komplet do czyszczenia Jason Markk już są online w sklepie atmos.

 


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *