"> BAPE x NBHD adidas NMD TS1 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

BAPE x NBHD adidas NMD TS1

6 listopada 2018

BAPE x NBHD adidas NMD TS1

BAPE i NBHD po raz kolejny współpracują nad modelem od adidas, tym razem są to NMD TS1.

BAPE x NBHD adidas NMD TS1, co nowego?

Wersja ta odróżnia się od zwyczajnych NMD? System wiązania, zapewne widzieliście już adidas NMD TS1 GTX, kolaboracja między BAPE a Neighborhood to ten sam model, jedynie pozbawiony membrany Gore-Tex. Poza usunięciem sznurowadeł ta wersja dodatkowo jest lekko wyższa, można powiedzieć, że są to adidas NMD Mid. posiada wgrzany w cholewkę motyw, coś ala tribal, a z boku jest coś na kształt zębów lub pioruna. Oczywiście reszta to dobrze znane wszystkim elementy takie jak BOOST w podeszwie i klocki z pianki EVA.

BAPE x NBHD adidas NMD TS1, kolorystyka

Cholewka jest ciemna, a najbardziej odróżniają się logowania. Siateczka na cholewce jest ciemnoszara, a wzór na niej jest czarny. Wzór z boku mocno kontrastuje z resztą. Na zewnętrznym języku jest białe logowanie BAPE i NBHD, a pod nimi jest napisane Tokio w Kanji. Ściągacz zastępujący sznurowadła jest czarny. Z tyłu widzimy czarny zamszowy element, przez który poprowadzony został pasek, na którym widnieją powtarzające się napisy BAPE // NBHD // TOKYO. Boost w podeszwie ma swój naturalny kolor, czyli biały a klocki są czarne. Na przednim klocku jest białe logo adidas, spód jest czarny. Wkładki w środku mają powtarzające się loga Neighborhood, adidas i BAPE.

BAPE x NBHD adidas NMD TS1, zdjęcia

bape-neighborhood-adidas-nmd-ts1

bape-neighborhood-adidas-nmd-ts1

bape-neighborhood-adidas-nmd-ts1

bape-neighborhood-adidas-nmd-ts1

bape-neighborhood-adidas-nmd-ts1
Źródło – @SHAWNLEE1978

BAPE x NBHD adidas NMD TS1, premiera

Niestety, jak w przypadku takich przecieków, nie ma jeszcze informacji o premierze. Sprawdzajcie nasz blog, na pewno damy znać jak będzie coś wiadomo.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *