"> Carhartt WIP x Nike Air Force 1 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Carhartt WIP x Nike Air Force 1

20 listopada 2018

Carhartt WIP x Nike Air Force 1

Carhartt jest marką znaną ze swoich roboczych ubrań, a Nike Air Force 1 są jednym z najpopularniejszych modeli od Nike. Obie firmy połączyły siły w kolaboracji.

Carhartt WIP x Nike Air Force 1, coś nowego?

Jeżeli chodzi o sam model, to w porównaniu z ostatnimi wydaniami Nike Air Force 1 te odróżnia materiał, jaki zastosowano do cholewki oraz mały dodatek z tyłu. Cholewka jest wykonana z grubego płótna i sztruksu, które zapewne dzięki współpracy z Carhartt będzię mocna i wytrzymała. Z tyłu dodano pasek, który jest z jednej strony przyszyty do cholewki, a na drugim końcu znajduje się guzik z logiem Carhartt. Roboczą/Utylitarną stylistykę uzupełniają metalowe oczka sznurowadeł oraz płaskie sznurowadła. Dodatkowo wewnątrz buta jest coś podobnego do ocieplanej wyściółki.

Carhartt WIP x Nike Air Force 1, kolory

Kolor, jaki zastosowano na cholewce to brąz w różnych odcieniach. Płótno jest jaśniejsze, a elementy sztruksowe mają ciemniejszy odcień. Oczka przy sznurowadłach i guzik z tyłu mają kolor jak cholewka. Logowania są w standardowych miejscach dla Nike Air Force 1 czyli, z boku cholewki duża “łyżwaNike, z tyłu haftowany napis, który tym razem zmieniony został na skrót “AF-1“. Na językach są metki wykonane w stylu Carhartt, czyli szary kwadrat z pomarańczowym logiem, na jednym bucie mamy logo Carhartt, a na drugim “Nike Air“. Podeszwy oraz ich spody są standardowe i mają biały kolor.

Carhartt WIP x Nike Air Force 1, zdjęcia

carhartt-wip-nike-air-force-1

carhartt-wip-nike-air-force-1

carhartt-wip-nike-air-force-1

carhartt-wip-nike-air-force-1

carhartt-wip-nike-air-force-1

carhartt-wip-nike-air-force-1
Źródło – US11

Carhartt WIP x Nike Air Force 1, premiera

Wedle informacji krążących w sieci, Carhartt WIP x Nike Air Force 1 mają pojawić się w Nike oraz sklepach z ich produktami 6 grudnia. My będziemy się starać, aby trafiły do naszego sklepu. Jeżeli chcecie zobaczyć, jakie mamy modele Nike Air Force 1 w sklepie, zapraszamy tutaj: Nike Air Force 1


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *