"> CLOT x Air Jordan 13 Low “Terracotta” - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

CLOT x Air Jordan 13 Low “Terracotta”

29 października 2018

CLOT x Air Jordan 13 Low “Terracotta”

CLOT wraz z Air Jordan przygotował bardzo ciekawą wersję 13 modelu Michael‘a Jordan‘a, które zostały zainspirowane przez terakotowych wojowników.

CLOT x Air Jordan 13 Low “Terracotta”, co nowego?

CLOT jest marką lifestyle, która została ząłożona w 2003 roku, przez Edison‘a Chen‘a i Kevin‘a Poon‘a. Wchodzili w kolaborację z wieloma dużymi markami takimi jak Nike, Converse, Adidas i wieloma innymi. Jeżeli chodzi o Air Jordan 13 to większość zna ten model bardzo dobrze, ale przypomnimy lekko główne informacje na temat tego modelu. Jest to model, w którym MJ grał. Za projekt odpowiada oczywiście Tinker Hatfield, a główną inspiracją do stworzenia tego modelu była pantera, a konkretniej jej ruchy. MJ na boisku przypominał Tinker‘owi panterę i dlatego mają taki zarys. Przez wielu są uważane za jedne z najwygodniejszych retro, a MJ uważa je za jedne z ulubionych butów w jakich grał. Jeżeli oglądaliście film Spike‘a LeeHe Got Game” to tak, są one na nogach Denzel‘a Washington‘a. Z racji pochodzenia marki CLOT, zainspirowali się oni jedną z ciekawszych atrakakcji turystycznych w ich regionie, czyli terakotową armią strzegącą grobowca cesarza Qin. Wersja jaką wzieli “pod nóż” jest niska.

CLOT x Air Jordan 13 Low “Terracotta”, kolorystyka

Model ma zmienione zamszowe panele na boku, tak aby przypominały fakturę zbroi wojowników z terakoty, dodano nawet przeszycia. Wzór jest tłoczony na panelach. Reszta paneli na cholewce są wykonane z zamszu. Z racji niskiej wersji modelu, nie ma hologramu przy kostce tylko są przypinki, jedna z nich została zamieniona na logo CLOT. Przypinki te są powtórzone na języku, który jest także zamszowy a w części gdzie znajdują się sznurowadła jest perforowany. “Pody” podeszwy są przeźroczyste, a spody są różowe. Na spodzie jedno z logowania Air Jordan zostało zmienione na logo CLOT. Głównymi kolorami tego modelu jest jasna oliwka i szarości, logowania są złote.

CLOT x Air Jordan 13 Low “Terracotta”, zdjęcia

clot-air-jordan-13-low-terracotta

clot-air-jordan-13-low-terracotta

clot-air-jordan-13-low-terracotta

clot-air-jordan-13-low-terracotta

clot-air-jordan-13-low-terracotta

clot-air-jordan-13-low-terracotta

clot-air-jordan-13-low-terracotta

clot-air-jordan-13-low-terracotta
Źródło – @HANZUYING

CLOT x Air Jordan 13 Low “Terracotta”, dostępność

Na dany moment jedyna informacja jaką mamy na temat premiery tej kolorystyki jest taka, że mają one trafić do sprzedawców Air Jordan jakoś w styczniu 2019. Sprawdź: Jordan 13


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *