"> Concepts x Nike SB Dunk Low “Green Lobster” - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Concepts x Nike SB Dunk Low “Green Lobster”

24 grudnia 2018

Concepts x Nike SB Dunk Low “Green Lobster”

Niedawno miały premierę Concepts x Nike SB Dunk Low “Purple Lobster”, a teraz dojdą do tego “Green Lobster”.

Concepts x Nike SB Dunk Low “Green Lobster”, co to za buty?

Concepts x Nike SB Dunk Low “Green Lobster” są efektem pracy między Nike Skateboarding i sklepem Concepts. Concepts już wiele razy przygotowywał pary od Nike Skateboarding, przykładem mogą być Dunk High Stained Glass, Dunk High Ugly Sweater czy wspomniane wcześniej Dunk Low “Purple Lobster”. Tym razem kolorystyka przygotowana przez Concepts, którą nazwali “Green Lobster” jest swego rodzaju dodatkiem do wydanych wcześniej “Purple Lobster”. Cholewka wykonana jest z zamszu, a wewnątrz wyściółka ma specjalną kratę. Wyciągając je z pudła mamy założoną na przodzie buta gumkę, co jest odwołaniem do tego w jaki sposób zamyka się szczypce homarów. Te Dunk należą do klasycznych wydań SB z grubym językiem.

Concepts x Nike SB Dunk Low “Green Lobster”, kolorystyka

Jak sama nazwa wskazuje, głównym kolorem jest zieleń. W 2008 roku wydano również inne kolorystyki Dunk inspirowane homarami, były to”Red Lobster“, rok później “Blue Lobster” i bardzo mocno ograniczone, dostępne tylko dla wybranych “Yellow Lobster“. Łącząc niebieski z “Blue Lobster” i żółty z “Yellow Lobster” otrzymamy zieleń, która wylądowała na tej wersji.  Na panelach zamszowej cholewki widzimy zieleń w 2 odcieniach. Przedni element toebox’a, panel przy sznurowadłach i tył jest dodatkowo nakrapiany. Łyżwa z boku ma ciemnozielony kolor i ma białą obramówkę. Sznurowadła mają ten sam kolor co łyżwa. Wnętrze buta posiada specjalny wzorek, który łączy biel oraz jasną, jaskrawą zieleń, która również znajduje się na spodzie czarnej podeszwy. Nić, którą przyszyto podeszwę do cholewki, ma ten sam kolor co spód buta. Logowanie Nike z tyłu jest haftowane białą nicią. Biel widoczna jest również na języku.

Concepts x Nike SB Dunk Low “Green Lobster”, zdjęcia

cncpts-nike-sb-dunk-low-green-lobster

cncpts-nike-sb-dunk-low-green-lobster

cncpts-nike-sb-dunk-low-green-lobster

cncpts-nike-sb-dunk-low-green-lobster

cncpts-nike-sb-dunk-low-green-lobster

cncpts-nike-sb-dunk-low-green-lobster

cncpts-nike-sb-dunk-low-green-lobster
Źródło – Hypebeast – Heison Ho

Concepts x Nike SB Dunk Low “Green Lobster”, dostępność

Z tym jest właśnie problem, ponieważ nie ma konkretnych informacji na temat premiery w Europie.  Jak do tej pory, pojawiły się w Azji oraz w aplikacji Nike SNKRS w Stanach Zjednoczony, w małych ilościach. Nie martwicie się jednak, ponieważ jest duża szansa, że niedługo pojawia się na naszym kontynencie i jak tylko się tak stanie to damy Wam znać. W oczekiwaniu na to bardzo dobre wydanie sprawdźcie, jakie Dunk od Nike Skateboarding mamy w ofercie naszego sklepu: Nike SB Dunk


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *