"> Don C X Jordan - Jordan Legacy 312 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

News

Don C X Jordan – Jordan Legacy 312

29 marca 2018

Don C X Jordan – Jordan Legacy 312

Don C znany jest ze swojej miłości do Jordanów, chłopak z Chicago wrzucił na swój instagram fotkę, która przedstawia hybrydę Jordan 1, Jordan 3 i Nike Air Trainer.

Don C X Jordan – Jordan Legacy 312, co to dokładnie

Model, który wrzucił Don C łączy w sobie 2 modele Jordan oraz jeden Nike. Z Jordan 1 zapożyczono cholewkę i jej ogólny kształt. Jordan 3 możemy zobaczyć patrząc od tyłu, pulltab i panel z tyłu to te same co znajdziemy w AJ3. Także oczka na sznurowadła są zapożyczone z AJ3. Podeszwa również pochodzi z 3 modelu Jordan. Jeżeli chodzi o elementy pochodzące od Nike Air Trainer to jest to pasek z przedniej części cholewki.

DonC X Jordan – Jordan Legacy 312, zdjęcia

The internet trying to play me with them scrunched up pics 🤔

Post udostępniony przez DC2 (@chicagodonc)

Don C X Jordan – Jordan Legacy 312, dostępność

Jak na dany moment nie ma konkretnych informacji co do premiery czy ceny. Jak tylko coś się pojawi to na pewno damy znać.

Bardzo ciekawie się zapowiada nowa hybryda od Jordan. W porównaniu z poprzednimi te są naprawdę dobre, może nie jak Spizike ale są naprawdę dobre. Kolorystyka z postu Don C wygląda bardzo dobrze jedynie tylni pulltab mógłby być czarny. Ciekawe jakie zostaną przygotowane inne kolorystyki, kiedy wyjdą i z jaką ceną.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *