"> GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP

28 sierpnia 2018

GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP

GYAKOSOU to seria produktów biegowych Nike za którymi stoi Jun Takahashi. Filozofia jaką kieruje się Jun przy tworzeniu produktów GYAKOSOU to zwiększenie wygody, funkcjonalności, a jednocześnie dodanie stylu produktom, które użytkuje się do biegania. Sam Takahashi biega i ma nadzieję, że nie tylko poprawi on samopoczucie już biegającym ale i zachęci więcej osób do biegania. w Tym wpisie mamy zdjęcia nowej kolorystyki jednego z flagowych modeli biegowych Nike Zoom Fly SP.

GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP, co to za buty

Zacznijmy od przedstawienia modelu Nike Zoom Fly SP, są to buty biegowe, które są przeznaczony do biegów czasowych i długodystansowych. Ich konstrukcja sprawia, że stopa ma bardzo naturalne przejście pięta palce i bardzo dobrą amortyzację. Wszystko to dzięki konstrukcji podeszwy, składa się ona 2 rodzajów Lunarlonu, jeden jest miękki, drugi natomiast twardszy. Dodatkowo Nike w podeszwie zastosowało płytkę sprężynującą, która dodatkowo “wyrzuca” użytkownika do przodu. Cholewka jest wykonana z Engenniered Mesh‘u i jest bezszwowa i posiada język lub może być wykonana z materiału Flymesh, zastosowano w niej również Dynamic Flywire, który zapewnia odpowiednie dopasowanie i wsparcie.

GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP, kolorystyka

Nowa kolorystyka jest głównie niebieska, a przełamują ją detale. Cholewka jest niebieska i przechodzą przez nią również niebieski linie, logowania Nike znajdują się po obu stronach i są w różnych rozmiarach. Łyżwa zewnętrzna jest mniejsza i ma biały kolor, a łyżwa po wewnętrznej stronie jest koloru jasnoniebieskiego. Poza logowaniami Nike na cholewce znajdziemy również skrzyżowane kości przy pięcie po zewnętrznej stronie. Podeszwa jest również niebieska  i jedynymi elementami innego koloru jest płytka wewnętrzna i logowania. Płytka jest czarna, logowania są białe i są w formie napisów, GYAKOSOU i coś mniejszą czcionką.

GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP, zdjęcia

GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP

GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP

GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP

GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP
Źródło – DIRTYMONEY823

GYAKUSOU Nike Zoom Fly SP, dostępność

Kiedy będą dostępne, niestety nie wiadomo. Informacja o nich to dosyć wczesny przeciek, przez co nie ma jeszcze nic konkretnego poza wyglądem wiadomo. Jeżeli jesteście zainteresowani modelami do biegania to sprawdźcie naszą ofertę: buty do biegania nike


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *