"> Jordan 32 Low "Dunk Contest" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Jordan 32 Low “Dunk Contest”

1 marca 2018

Jordan 32 Low “Dunk Contest”

Jakiś czas temu wyszły Jordan 3 “Dunk Contest”, które upamiętniały Slam Dunk z 1988 roku w którym to Michael Jordan zrobił wsad, z linii rzutów osobistych. Jordan 3 miały kolorystykę klasyczną, White Cement, a zmieniona została podeszwa. Zamiast klasycznej szarej dodano półprzeźroczystą podeszwę i w odpowiednim miejscu zaznaczono linię, z której się wybił.

Michale Jordan slam dunk 1988
Źródło – Getty Images, Andrew D. Bernstein

Jednak nie oszukujmy się, dzisiejsze Jordan 3 są jako model lifestyle, codzienny, a nie jako performance. Jednak jeżeli chcielibyście mieć model, który ma te charakterystyczne detale i nadaje się do gry, a nawet jest jednym z najlepszych modeli do gry aktualnie to mamy coś dla was.

Jordan 32 "Dunk Contest"

Jordan 32 "Dunk Contest"

Jordan 32 Low “Dunk Contest” to kolorystyka, która także upamiętnia konkurs wsadów z 1988 i wsad z linii osobistych. 32 mają cholewkę, której przednia część jest czarna i wykonana z flyknitu a z tyłu znajdziemy białą skórę na którą nałożony został klasyczny wzór elephant print w białym kolorze. Takie połączenie bieli skóry i wzoru tworzy bardzo ciekawy efekt. Za amortyzację odpowiadają poduszki Air ZOOM umieszczone w przedniej i tylnej części podeszwy. Płytka FlightSPEED sprawia, że buty są bardziej sprężyste a amortyzacja jest jeszcze lepsza, dodatkowo zapewnia wsparcie śródstopia. na spodzie podeszwy znajdziemy miejsce, w którym odbiłaby się linia osobistych podczas wsadu oraz “3:51” co odnosi się do czasu jaki był na zegarze podczas wsadu. Na spodzie zastosowano kwadratowy wzór, który przypomina wielokierunkową jodełkę. Jeszcze jednym specjalnym elementem dla tej kolorystyki jest grafika na tyle języka, która przedstawia 5 tabliczek pokazujących “10” czyli najwyższą oceną jaką można uzyskać podczas konkursu wsadów, od jednego sędziego.

Jordan 32 "Dunk Contest"

Jeżeli jesteście zainteresowani tym modelem, lub innymi 32 to mamy szeroki wybór na naszym sklepie. Mamy między innymi kolorystykę z tego wpisu ale zapraszamy do naszego sklepu aby sprawdzić całą ofertę.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *