"> Jordan x Levi's - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News Ubrania

Jordan x Levi’s

12 stycznia 2018

Jordan x Levi’s

Jordan jako marka niezbyt często wchodzi z kolaboracje z kimkolwiek, ale jak już coś robi to jest to produkt z najwyższej półki. Tym razem połączyli siły z najbardziej rozpoznawalną marką produkująca jeansy na świecie, Levi’s. O kolaboracji słychać już od pewnego czasu. Eric Koston nawet pokazał je na swoim IG i zrobił w nich kilka tricków na desce.Współpraca przyniosła nam 2 produkty, buty i to nie byle jakie bo Jordan 4 oraz 2 stronną kurtkę.

Zajmijmy się butami. Modelu 4 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, jest jednym z ulubionych z całej linii numerowanej od Jordan. Zastosowano w nich jeans i to w bardzo dużej ilości, ponieważ cała cholewka jest z jeansu, nawet w miejscach gdzie normalnie znajdziemy siatkę zastosowano jeans, tylko w innym odcieniu. Dodatkowo skrzydła, klatka z tyłu z jumpman’em oraz elementy trzymające sznurowadła na skrzydłach i w przedniej części cholewki zostały wykonane z jeansu. Jeans nawet znajdziemy na podeszwie. Jest on umieszczony na elemencie dookoła okna z systemem Air oraz w przedniej części. Jeans znajdziemy nawet wewnątrz butów, na wkładce. Fajnym akcentem jest metka na języku, wykonano ją w stylu tej, którą znajdziecie na tyle swoich Levi’s. Jest papierowa i z jednej strony lekko lekko dłuższa. Oczywiście logowanie na tej metce jest zbliżone do tego z jeansów, czyli na środku zamia koni jak na jeansach Levi’s jest logo Jordan a na nadwyżce papieru symbol modelu oraz rozmiar. Dodatkowo klasyczna dla Levi’s, mała, czerwona metka znajduje się po wewnętrznej stronie buta. Całość jest obszyta złotą nicą.

Kurtka, która jest częścią zestawu jest w stylu trucker. Krój kurtki obchodzi w tym roku 50 lecie. Kurtka z jednej strony jest jeansowa z czerwoną wstawką na rękawie, a po drugiej stornie mamy kolor czarny. Strona jeansowa posiada wytłoczone logo Flight na plecach, zaś na czarnej znajdziemy czerwonego jumpmana z napisem flight. Kurtka zapinana jest na brązowe napy. Wszystkie kluczowe detale i logowania Levi’s są na miejscu. Stronę jeansową można określić jako klasyczną, a czarną performance.

Pakiet jako całość jest bardzo mocny. Jeans na butach wyglądem przypomina świeży produkt a ten użyty do kurtki dodatkowo został postarzony co dodaje mu bardzo dużo charakteru i wyrazu. Mnogość detali i szczegółów sprawia, że produkt rozejdzie się w moment. Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem kolaboracji to lista sklepów, w których będziecie mogli ją kupić znajduje się tutaj.

Jeans jest materiałem, łatwym do tworzenia customów. Nawet teraz, przed premierą w czeluściach instagramu krążą zdjęcia mocno przerobionych Jordanów z tego pakietu

https://www.instagram.com/p/Bdyqs2onFGv/?taken-by=juworkingonprojects

 


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *