"> Jordan XX Flyknit - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Jordan XX Flyknit

4 września 2018

Jordan XX Flyknit

Air Jordan przywraca jeden ze swoich modeli w nowej formie, a konkretniej XX model z cholewką wykonaną z przędzy flyknit.

Powrót Jordan XX, jak to?

Jordan XX już dawno nie było na półkach sklepowych, model ten pierwszy raz zadebiutował na 20 rocznicę Jordan Brand, czyli w 2005 roku. Wyróżniał je na tle innych modeli design, który zainspirowany był motocyklowymi oponami, obuwiem wyścigowym i trąbkami. Dodatkowo jak to Jordan Brand, w tamtych czasach mieli najnowsze technologie i tutaj w podeszwie wykonanej z phylonu zastosowano I.P.S., który składał się z niezależnych elementów umieszczonych w kluczowych miejscach nacisku. Jordan Brand zaprezentowało XX model w zupełnie nowej odsłonie, gdzie zastosowali flyknit jako główny materiał cholewki. Cholewka jest w formie skarpetki, a flyknit tworzy żeberka na cholewce. Nie zabrakło klasycznych pasków, jeden przy kostce i drugi na sznurowadłach. Na pasku zakrywającym sznurowadła znajduje się naszywka, która wygląda jakby była przyczepiona rzepem. Na tej naszywce jest napis “72023“, podejrzewam, że odwołuje się do numerów koszulek Melo i Jordan’a, 7-Melo, 20-Numer modelu, 23-Jordan, ciekawe czy w zestawie będą jakieś inne.

Powrót Jordan XX, kolorystyki

Mamy informacje o 2 kolorystykach Jordan XX Flyknit. Kolory jednej z nich są bardzo militarne, oliwkowa cholewka i paski są przełamane czarnymi sznurowadłami i podeszwą, a spód i panel z tyłu mają mocno kontrastujący pomarańczowy kolor. Przygotowano również bardziej stonowaną kolorystykę, całość jest czarna a jedyni elementami jaki mają inny kolor to podeszwa i napis na pasku, podeszwa jest w kolorze gumy, czyli brązowa, a napis złoty.

Powrót Jordan XX, zdjęcia

Jordan XX Flyknit Jordan XX Flyknit Jordan XX Flyknit Jordan XX Flyknit Jordan XX Flyknit Jordan XX Flyknit Jordan XX Flyknit Jordan XX Flyknit Jordan XX Flyknit Jordan XX Flyknit Jordan XX Flyknit

Jordan XX Flyknit
Źródło – US11

Powrót Jordan XX, dostępność

Na dany moment nie ma informacji o cenie, ale jest plotka o dacie premiery, która ma się odbyć 17 września.

Jak zapatrujecie się na przywrócenie Jordan XX i to w formie flyknit? Bardziej jako lifestyle, czy może na parkiet?


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *