"> Kolejne modele Jordan w wersji "Tinker"? - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Kolejne modele Jordan w wersji “Tinker”?

10 kwietnia 2018

Kolejne modele Jordan w wersji “Tinker”?

Wieść niesie, że Jordan chce wydać kolejne modele retro wykonane wedle szkiców Tinker’a Hatfielda. Po dużym sukcesie modelu z numerem 3 możliwe, że przyjęli taką taktykę. Konto na instagramie o nazwie Pinoe77, które znane jest ze sprawdzonych plotek donosi, że są plany na kolejne modele.

Kolejne modele Jordan w wersji “Tinker”? Jakie?

Wedle plotek są to Jordan 6 oraz Jordan 13. Jordan 6 ze szkiców nie różnią się jakoś mocno od wersji, którą znamy z półek sklepowych. Inaczej poprowadzone są pewne elementy, jednak nie ma drastycznych zmian w porównaniu z wersją nam znaną. Na szkicach inaczej wygląda element zapinający sznurowadła na języku, jest on złączony z cholewką. Jeżeli chodzi o inne zmiany to na szkicu, który wrzucono na instagram Pinoe77 jest dodatkowa dziurka na sznurowadła.

Jeżeli natomiast mowa o Jordan 13 to tutaj szkic mocno różni się od Jordanów 13 jakie niektórzy z nas mają na nogach. Podeszwa posiada “pody” jednak jest ona połączona z paskiem, który zapinany jest na środku cholewki, coś zbliżonego do jednego z modeli treningowych Jordan. Materiał podeszwy pokryty jest zamszem i pod spodem ma TPU. Z tyłu, na wysokości ścięgna Achillesa jest piankowy stabilizator.

Kolejne modele Jordan w wersji “Tinker”? Szkice

Jordan 6 Tinker

Jordan 13 Tinker
Źródło – Pinoe77

Kolejne modele Jordan w wersji “Tinker”? Premiera

Na dany moment, informacje jakie mamy to tylko plotki i możemy najwyżej snuć domniemania czy wyjdą. Jednak spory sukces Jordan 3 “Tinker” sprawia, że raczej nikogo nie zdziwiłyby inne modele wykonane wedle pierwszych szkiców Tinker’a Hatfielda.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *