"> LeBron James X John Elliott - Icon - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News Ubrania

LeBron James X John Elliott – Icon

3 sierpnia 2018

LeBron James X John Elliott – Icon

LeBron znany jest ze swojego dobrego stylu pośród graczy NBA, w większości jego styl jest prosty, a zarazem uniwersalny. John Elliott bazując na jego stylu i produktach z linii LBJ’a przygotował kolekcję, w skład której wchodzą kurtka, bluza, longsleeve, spodnie i buty.

LeBron James X John Elliott – Icon, co to za produkty

Jak wspomnieliśmy wyżej na całą kolekcję składają się produkty odzieżowe i para butów, zaczniemy od odzieży. Wszystko jest mocno stonowane, ale bazuje na produktach sportswear. Kurtka jest w całości czarna i posiada stójkę. Logowanie jest bardzo minimalne, ale za to bardzo fajnie zrobione. Na piersi jest logo Nike, które zostało odwrócone o 90 stopni, ma potrawym rękawie zaś jest napis “LeBron James X John Elliott” układając się w koło.

Bluza z kapturem jest zachowana w równie minimalistycznym stylu. Wedle zdjęć usunięty został z kaptura sznurek, a jedyne logowanie znajduje się na rękawie i jest takie samo jak w przypadku kurtki.

Longsleeve nie jest pokazany na zdjęciach, chyba że to on wystaje spod bluzy. Ze zdjęć można wywnioskować, że jest on przedłużamy z przodu i z tylu.

Spodnie podobnie jak koszulka nie są zbyt mocno pokazane na zdjęciach, ale zapewne są to dresy kroju podobnego do tech fleece.

Teraz najważniejszy produkt współpracy, czyli buty. Nowy model postawiono na podeszwie Air Max znanej z niskich modeli LBJ’a. Cholewka to nowoczesne wzornictwo, zgrzewane materiały, przemyślane szycia. Całość tworzy model dosyć techniczny w bryle modeli sygnowanych przez “Króla“. Kolorystyka ze zdjęć jest jasna, a szczegóły są czarne co sprawia, że model ten zyskuje ciekawy wygląd z mocnymi kontrastującymi elementami.

LeBron James X John Elliott – Icon, zdjęcia

LeBron James X John Elliott Icon LeBron James X John Elliott Icon LeBron James X John Elliott Icon LeBron James X John Elliott Icon LeBron James X John Elliott Icon

LeBron James X John Elliott Icon
Źródło – Nike

LeBron James X John Elliott – Icon, dostępność

Na dany moment wiemy, że kolekcja pojawi się w sprzedaży 4 sierpnia w północnej Ameryce, Japonii, Brazylii czy Australii. Później, 25 sierpnia oficjalne dotrą do Chiny, a na końcu, bo 1 września premiera będzie w Europie. Ceny zaczynają się od 30$ do 300$


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *