"> LeBron Watch powraca - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

LeBron Watch powraca

20 grudnia 2018

LeBron Watch powraca

Pamiętacie jak, LeBron James grał w różnych parach Nike LeBron 15, które miały kolorystyki i elementy innych butów Nike? To właśnie był “LeBron Watch“. Teraz Nike zapowiedziało, że ponownie zobaczymy takie pary, lecz tym razem podstawą będą Nike LeBron 16.

LeBron Watch powraca, czyli o co chodzi?

Poprzednio “LeBron Watch” opierało się na modelu LeBron 15 i większość powstałych hybryd z ikonami Nike wyglądała naprawdę dobrze, przykładem może być połączenie modelu LeBron‘a i Nike ACG Mowabb czy Nike Diamond Turf. Tak jak pisaliśmy wcześniej, “pod nóż” pójdzie Nike LeBron 16 i wedle grafiki udostępnionej przez Nike i pewnych informacji krążących w sieci, LeBron 16 zostaną połączone z takimi klasykami jak: Nike Air Tech Challenge II, Air Trainer 1 czy z 11 modelem James‘a. To i tak nie wszystkie modele. Ciekawe jak rozwiążą sprawę z paskiem przy sznurowadłach z Nike Air Trainer I.

LeBron Watch powraca, kolorystyki

Niestety na dzisiaj brak informacji o konkretnych kolorystykach, ale jeżeli chodzi o połączenie LeBron 16 z Nike Air Tech Challenge II, to zapewne będzie to kolorystyka “Lava“. Natomiast z Air Trainer 1 przeniosą zapewne kolorystykę “Chlorophyl“. Jak tylko coś się pojawi w sieci, to na pewno udostępnimy to na naszym blogu.

LeBron Watch powraca, dostępność

LeBron Watch” ma się rozpocząć od 25 grudnia, Los Angeles Lakers grają wtedy z Golden State Warriors, prawdopodobnie wtedy też na nogach LeBron‘a zobaczymy pierwszą “hybrydę”. Jeżeli natomiast chodzi o dostępność to nie mamy informacji na ten temat, ostatnim razem, pary z “LeBron Watch” był dostępne przez aplikację Nike w formie raffle, w ograniczonej ilości.

Sprawdź w sklepie produkty Nike Lebron James


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *