"> Nike Air Force 270 - Command Force "Hyper Jade" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike Air Force 270 – Command Force “Hyper Jade”

4 czerwca 2018

Nike Air Force 270 – Command Force “Hyper Jade”

Nike ubiera swój najnowszy model w kolory zbliżone do tych z innych dobrych modeli Retrobasket, tym razem jest to model Nike Air Command Force, tak to ten model, który znamy z filmu “White men can’t jump”. Kolorystyka wykorzystana w tych Air Force 270 nosiła nazwę “Hyper Jade” na modelu Air Command Force.

Nike Air Force 270 – Command Force, co to za buty?

Air Force 270 to najnowszy model w linii Air Force. Jak sama nazwa wskazuje wykorzystuje najnowsza poduszkę Air od Nike, czyli Air 270. Air Force 270 jak ich brat Air Max 270 jest modelem lifestyle. W cholewce znajdują się nubukowe i neoprenowe czarne panele, które tworzą skarpetę. Z boku cholewki znajdziemy panele z białej skóry oraz klatkę dookoła kostki, która także jest biała. Na środku cholewki znajduje się jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów modelu Air Force 270, czyli pasek. Pasek ten wyróżnia specjalna klamra. W cholewce zastosowano również kolor teal na elementach trzymających sznurowadła, szyciu i w pasku środkowym. Na podeszwie poza wielką poduchą wyróżnia się element, który został przyozdobiony jednym z fajniejszych wzorów stosowanych przez Nike, “cement print”. Poducha ma ten sam kolor co szczegóły na cholewce, czyli teal.

Logowanie Nike jest minimalne, “łyżwę” znajdziemy na boku buta przy kostce i na języku. Z przodu i z tyłu jest pasek ale tylko na tym z tyłu jest napis AIR FORCE 270, a z tyłu na wysokości pięty znajduje się duży napis AIR.

Nike Air Force 270 – Command Force, zdjęcia

Nike Air Force 270 - Hyper Jade Nike Air Force 270 - Hyper Jade Nike Air Force 270 - Hyper Jade Nike Air Force 270 - Hyper Jade

Nike Air Force 270 - Hyper Jade
Źródło – Nike

Nike Air Force 270 – Command Force, dostępność

O tym jeszcze nie wiemy niestety, ale krążą informacje, że jeszcze w tym miesiącu mają być dostępne. Sprawdzajcie nasz sklep, ponieważ dostawa Nike jest w drodze.

 


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *