"> Nike Air Force 270 Utility - Volt - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike Air Force 270 Utility – Volt

18 października 2018

Nike Air Force 270 Utility – Volt

Nike Air Force 270 to uaktualniona wersja znanych i lubianych Air Force 1, które na spodzie mają system Air Max 270, a Utility są dodatkowo przystosowane do troszkę gorszej pogody.

Nike Air Force 270 Utility – Volt, co to za buty?

Nike Air Force 270 to wariacja na temat Nike Air Force 1. Zamiast podeszwy z poduszką Air na całej długości, zastosowano najnowszą poduszkę w arsenale Nike, Air Max 270. Podstawowa wersja Nike Air Force 270 jest już sama w sobie dosyć utylitarna w swojej stylistyce, wzmocnienia w odpowiednich miejscach, dodatkowe paski i tego typu elementy. Wersja Utility dodaje elementy i materiały, które sprawiają, że buty te nadają się na gorszą pogodę i powinny wytrzymać bez przemakania w deszczu i tego typu pogodzie. Właściwości te majązapewnić specjalne panele ponad podeszwą i specjalny, zasuwany kołnierz.

Nike Air Force 270 Utility – Volt, kolorystyka

Jak zawsze, w przypadku kolorystyk nazwanych Volt, musi być zielony, który jest mocny i jaskrawy. W tym przypadku nie jest to cały but w tym kolorze z dodatkami w innym kolorze tylko można powiedzieć, że połowa elementów jest zielona, a połowa czarna. Czerń wiadomo, wygodny i niepodatny zbytnio na zabrudzenia kolor, który jest jednym z tych wybieranych do modeli na gorszą pogodę.

Nike Air Force 270 Utility – Volt, zdjęcia

 

nike-air-force-270-volt

nike-air-force-270-volt

nike-air-force-270-volt

nike-air-force-270-volt
Źródło – Nike

Nike Air Force 270 Utility – Volt, dostępność

Wedle informacji jakie posiadamy, mają się one pojawiać na półkach w listopadzie tego roku.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *