"> Nike Air Max 720 - Silver Bullet - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike Air Max 720 – Silver Bullet

21 sierpnia 2018

Nike Air Max 720 – Silver Bullet

“Pociski” to nazwa srebrnej kolorystyki modelu Air Max 97, jest jedną z najbardziej klasycznych jeżeli chodzi o AM97. Tym razem Nike swój nowy model z linii Air Max chce “ubrać” w tą klasyczną kolorystykę.

Nike Air Max 720 – Silver Bullet, jak to?

Wedle przecieków jakie mamy, właśnie nowy model Air Max ma otrzymać srebrną kolorystykę, która odwołuje się do szybkiego pociągu. Cholewka wykonana jest z siateczki i posiada spore okno z boku. Na cholewce znajdują się również przetłoczenia, które mają wgrzany materiał w celu zapewnienia struktury i wsparcia. Całość jest bardzo prosta, z płynącymi liniami. Najbardziej wyróżniającym się elementem tego modelu jest podeszwa, ponieważ jest to nowa poduszka Air Max. Poduszka jest na całej długości podeszwy i zawija się wzdłuż jej linii. Nową poduszkę można porównać do przedłużonej poduszki z Air Max 270.

Nike Air Max 720 – Silver Bullet, kolorystyka

Jest mocno zbliżona do tej, którą znamy z AM97 “Silver bullet”, więcej informacji o Air Max 97 znajdziecie tutaj. Cholewka w całości jest szara/srebrna, posiada z tyłu czarny pulltab oraz czarną wyściółkę. Podeszwa środkowa jest koloru jasnoszarego, a na środku jest czerwona łyżwa. Na spodzie jest czarna guma.

Nike Air Max 720 – Silver Bullet, video

Nike Air Max 720 Silver Bullet – 🔥 or 💩 ? – Follow @earlycop. – @highsnobietysneakers @highsnobiety @hypebeast @hypebeastkicks @modernnotoriety @blkvis @viewsfrance @viewsaddict @complexsneakers @blvckxculture @outpump @kickfeed @solecollector @sneakernews @24k.mag @offwhitexnike @sneakerbardetroit @sneakerfreakermag @yeezyrotation @kicksonfire @virgilabloh @solelysneakers @off____white @nicekicks @yeezyboostofficial @caminotv @zsneakerheadz @yeezyseason2 @scoop208 @thesolesupplier @everythingairmax @airmaxalways @sneakerfiles @sneakcorner @kingoftrainers @bubblekoppe #hypebeast #hypebae #hype #hypelife #hypebeaststyle #highsnobiety #streetstyle #instafashion #yeezy #fashionista #fashion #nike #igers #ig_photooftheday #solecollector #offwhite #kicksoftheday #igsneakercommunity #sneakers #kicks #kicksonfire #sneakerhead #complexkicks #hskicks #nicekicks #kickstagram #supreme #ootd #hypefeet #basementapproved

Post udostępniony przez EARLYCOP (@earlycop)

Nike Air Max 720 – Silver Bullet, dostępność

Niestety, ale aktualnie brak jest informacji o ich premierze. Jak tylko coś będzie wiadomo to damy znać na blogu.


  Written by:


  previous post

  Nike Hyperdunk X

  next post

  Nike LeBron 16


  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *