"> Nike Air Max Plus 97 “Cool Grey” - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike Air Max Plus 97 “Cool Grey”

25 listopada 2018

Nike Air Max Plus 97 “Cool Grey”

Nike pokazuje kolejne kolorystyki swoich retro biegowych hybryd, tym razem jest to szarawe połączenie Air Max 97 i Air Max Plus.

Nike Air Max Plus 97 “Cool Grey”, co to?

Nike Air Max Plus 97 są hybrydowym modelem od Nike, czyli łączą 2 różne modele w jeden. Kiedyś musieliśmy bawić się w customy i przerabianie, aby uzyskać jeden model złożony z 2 różnych modeli, ale Nike zobaczyło, co się dzieje i postanowiło samemu tak robić na szeroką skalę. W przypadku Nike Air Max Plus 97, podeszwa jest zaczerpnięta z modelu Nike Air Max Plus, a cholewka jest z Nike Air Max 97. Komponuje się to bardzo dobrze, ponieważ niektóre linie podeszwy i cholewki na swój sposób łączą się. Reszta, poza lekką zmianą kształtu cholewki pozostała bez zmian, jest ona połączeniem skóry, siateczki i nylonowych materiałów.

Nike Air Max Plus 97 “Cool Grey”, kolorystyka

Nike zastosowało w przypadku tej pary różnego rodzaju szarości. Górna część cholewki jest w kolorze “Pure Platinum”, czyli jasnoszary, a dolna część wraz z podeszwą mają ciemnoszary odcień, który Nike nazywa “Cool Grey”, ten sam odcień widzimy jeszcze na języku, sznurowadłach i wewnątrz buta. Aby przełamać monotonie kolorystyki, dodano żółte elementy, jest ich co prawda mało, ale robią robotę. Żółty widzimy na poduszce pod piętą, po wewnętrznej stronie buta oraz na niektórych elementach spodu.

Nike Air Max Plus 97 “Cool Grey”, zdjęcia

Nike Air Max Plus 97 “Cool Grey”

Nike Air Max Plus 97 “Cool Grey”

Nike Air Max Plus 97 “Cool Grey”

Nike Air Max Plus 97 “Cool Grey”
Źródło – Capsule

Sprawdź: Nike Air Max 97


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *