"> Nike Air Vapormax Plus “Eggplant” - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike Air Vapormax Plus “Eggplant”

29 października 2018

Nike Air Vapormax Plus “Eggplant”

Nike przygotowało nową kolorystykę swoje modelu hybrydowego, który łączy Nike Air Max Plus z Nike VaporMax. Nowa kolorystyka Nike Air Vapormax Plus nazywa się “Eggplant“.

Nike Air Vapormax Plus “Eggplant”, co to?

Jak napisaliśmy wyżej, model Nike Air Vapormax Plus jest połączeniem modelu Nike Air Max Plus i Nike VaporMax. Bardzo upraszczając, z modelu VaporMax wzięto podeszwę i osadzono na niej cholewkę z Air Max Plus. Dodano pasek z tyłu i zmieniono logo z tyłu na odpowiednie dla tego modelu. Kolorystykę nazywaną “Eggplant” osoby będące w temacie zapewne kojarzą z modelu Nike Foamposite, ale dla tych mniej wtajemniczonych osób opiszemy ją dokładniej.

Nike Air Vapormax Plus “Eggplant”, kolorystyka

Kolorem przewodnim jest purpura, która jest na wielu elementach w różnych odcieniach. Cholewka wykonana jest z neoprenu, ma czarny kolor i lekką kratkę na całej powierzchni. Elementy na cholewce, które dochodzą do sznurowadeł, mają specyficzny kolor “Eggplant“. Czerń znajduje się pa łączeniu cholewki z podeszwą i tylnym panelu. Logowania są naprawdę małe i czarną łyżwę znajdziemy koło kostki i na spodzie. Poduszki są purpurowe.

Nike Air Vapormax Plus “Eggplant”, zdjęcianike-air-vapormax-plus-eggplant nike-air-vapormax-plus-eggplant

nike-air-vapormax-plus-eggplant

nike-air-vapormax-plus-eggplant

nike-air-vapormax-plus-eggplant
Źródło – Nike

Nike Air Vapormax Plus “Eggplant”, dostępność

Wedle informacji jakie posiadamy, ta kolorystyka ma trafić do sprzedaży, jakoś w listopadzie. Produkty Nike znajdziecie na naszym sklepie.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *