"> Nike KD 7 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Sneaker Archive

Nike KD 7

30 stycznia 2018

Nike KD 7

W tym wpisie przyjrzymy się kolejnej parze zrobionej dla Kevin’a Durant’a, tym razem będzie to model o numerze 7. Model ten został zaprojektowany również przez Leo Chang’a i tym razem za inspirację posłużyła błyskawica.

Model ten jest naszpikowany technologiami Nike. W przedniej części zrobionej z meshu zastosowano dynamiczny Flywire. Tylna klatka jest dosyć spora i wykonana z materiału o nazwie Hyperposite. a w połowie cholewki dodatkowo jest pasek. Takie połączenie zapewnia elastyczność cholewki w przedniej części a twardość i sztywność tyłu zapewnia stabilność. W podeszwie znajdziemy 2 poduszki Air. Poduszka pod piętą poduszka wygląda jak połączenie Air Max oraz Zoom Air. Odkrycie poduszki pozwala na zwiększenie jej osiągów. W przedniej części znajduje się poduszka Zoom Air, która zapewnia znacznie większe odbicie w porównaniu z innymi poduszkami. Za wsparcie śródstopia służy specjalny element który wygląda jak małe żeberka.

W tym modelu szczegóły związane z KD są można powiedzieć ukryte. Napisy takie jak “Big Chuky” czy imiona członków rodziny znajdują się pomiędzy wzorem na podeszwie. Sam wzór spodu odwołuje się do zainteresowania Kevin’a pogodą i przedstawia mapę pogodową. Inne logowania znajdują się na języku, jest to logo KD a na pasku znajdziemy numer z koszulki, czyli 35. Dodatkowo pasek zakończony jest kropkami, jest ich 7.

Model, który wam zaprezentujemy to specjalna wersja z serii Nike, “What The…”. Modele “What, The…” są połączeniem wszystkich kolorystyk jakie wyszły.

 

Przy tej wersji najbardziej wyróżniającymi elementami są paski, jeden z nich pochodzi z wersji “Aunt Pearl” i ma skrzydła i trójwymiarowe logo KD,a drugi pochodzi z wersji “Zoom City” i jest półprzeźroczysty. Na jednym z języków logo zaczerpnięto z kolorystyki “Global Game”. Nawet znajdziemy tutaj element z wersji wielkanocnej, jest to wyściółka. Ogólnie, na jednej parze znajduje się 18 szczegółów z innych kolorystyk.

Aktualnie, gdy KD ma już 10 swoich modeli w linii podstawowej to 7 jest bardzo ciężko znaleźć. Jednak gdybyście byli zainteresowani nawet tą kolorystyką powyżej, to jeszcze kilka par zostało u nas w sklepie. Zapraszamy do sprawdzenia produktów, sygnowanych Kevin’a Durant’a, tutaj.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *