"> Nike KD V - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Sneaker Archive

Nike KD V

4 stycznia 2018

Nike KD V

Kevin Durant, znany również jako KD lub Durantula, jest aktualnie graczem Oklahoma City Thunder. Jest jednym z graczy, którzy posiadają model sygnowany od Nike. Do ligi zdraftowany został w 2007 roku z numerem 2 przez Seattle Supersonics. Jak do tej pory pod jego szyldem Nike wydaje 2 linie butów, główna KD oraz poboczna KD Trey 5. W głównej linii obuwia jest już 10 modeli a w Trey 5 znajdziemy ich 5.

Model, którym się dziś zajmiemy ma numer 5 i należy do głównej linii Kevin’a Durant’a. Model został zaprojektowany przez Leo Chang’a, a swój debiut miał w 2012 roku. Na całym bucie znajdziemy wiele szczegółów powiązanych z Kevin’em Durant’em oraz numerem 5. Projekt łączy w sobie najlepsze rozwiązania z tamtego okresu ze stylem gry KD. W przedniej części podeszwy znajdziemy poduszkę Zoom Air, aby zapewnić sprężystą amortyzację i odbicie, a pod piętą jest system Air. Cholewka jest wykonana w technologii Hyperfuse jest jednoczęściowa w celu zapewnienia jak najlepszego dopasowania. Klatka stabilizująca piętę znajduje się na zewnątrz i jest przedłużeniem podeszwy.

Źródło – Nike.com

Kolorystyka na zdjęciach poniżej została wydana w 2013 na All-Star i tak samo się nazywa. Obok KD V wydano specjalne kolorystyki takich modeli jak Kobe 8 oraz LBJ X. Inna nazwa tego modelu to “Area 72” i jest mocno kosmiczna. Na języku znajdziemy motyw galaktyczny, a cholewka jest koloru limonkowego i przypomina coś co zostawiają za sobą obcy. Logowanie po zewnętrznej stronie buta to łyżwa umieszczona w standardowym miejscu, ale ta po stronie wewnętrznej buta umieszczona jest blisko przodu, w stylu butów piłkarskich. Na klatce z tyłu jest numer KD na planie 5 ramiennej gwiazdy. Loga KD znajdują się na podeszwie i języku. Na podeszwie, wzór składa się z dużej ilości gwiazd, a w ich środkach mamy różne elementy charakterystyczne dla Kevin’a Durant’a, między innymi jego numer.


Teraz dostanie 5 modelu KD jest naprawdę trudne, w szczególności jak chcemy jakąś kolorystykę, która była bardziej chodliwa. Tak więc aby je zdobyć musicie polować na aukcjach i grupkach. My proponujemy sprawdzić linię produktów KD na naszym sklepie.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *