"> Nike Kyrie 4 - "Uncle Drew" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

News

Nike Kyrie 4 – “Uncle Drew”

16 czerwca 2018

Nike Kyrie 4 – “Uncle Drew”

Wujek Drew doczekał się swojej kolorystyki, 4 modelu Kyrie Irvinga.

Nike Kyrie 4 – “Uncle Drew”, kim jest wujek Drew?

“Uncle Drew”/Wujek Drew swój debiut miał w reklamach Pepsi Max, a w jego rolę wcielił się Kyrie Irving. Jest to dziadek, który w swoim czasie był legendą streetball’u. Mimo swoich siwych włosów i już starszych kości, po rozgrzaniu na boisku gra jak sam Kyrie Irving. Początkowo wszystko było stylizowane w reklamie na “wkręt” jednak po kilku odcinkach jego przygód, po zgarnięciu kolegów wśród, których jest Boots grany przez Nate’a Robinson’a. To wszystko sprawiło, że niedługo, bo 29 czerwca do kin trafi pełnometrażowa komedia o tytule “Uncle Drew”. Poniżej macie jeden z odcinków:

Nike Kyrie 4 – “Uncle Drew”, kolorystyka

Kolorystyka jest utrzymana w klimacie retro, można powiedzieć, biała cholewka na gumowej podeszwie to coś co zawsze przypominało modele starsze i klimaty retro. Ale idąc od góry, cholewka jest biała i wykonana z engineered mesh’u, język również. Na języku znajdziemy pasek z logowaniem Kyrie Irvinga w kolorze niebieskim. Z boku cholewki jest łyżwa Nike, która ma ten sam kolor co logowanie na języku. Podeszwa jest także biała, a pod jej cześć pod piętą ma chlapanie koloru niebieskiego i pomarańczowego. Całość zamyka spód, który znany jest wszystkim pod nazwą “gum sole” i idealnie dopełnia ten model.

Nike Kyrie 4 – “Uncle Drew”, zdjęcia

Nike Kyrie 4 Uncle Drew Nike Kyrie 4 Uncle Drew Nike Kyrie 4 Uncle Drew

Nike Kyrie 4 Uncle Drew
Źródło – Nike

Nike Kyrie 4 – “Uncle Drew”, dostępność

Do sprzedaży mają trafić 23 czerwca, a u nas zapewne zawitają lekko później, sprawdzajcie nasz sklep. Jeżeli chcielibyście zobaczyć inne produkty sygnowane przez Kyrie Irving’a to zapraszamy tutaj.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *