"> Nike LeBron 16 Buzz Lightyear - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike LeBron 16 Buzz Lightyear

27 lutego 2019

Nike LeBron 16 Buzz Lightyear

LeBron 16

Jeżeli chodzi o sam model, to cholewka wykonana została wykonana z Battleknit – wersja Flyknitu, która ma lepsze właściwości w kwestii utrzymania stopy na miejscu i zapewnienia elastyczności w miejscach kluczowych. Język jest na zewnątrz i jest zszyty z cholewką, a w przypadku najnowszej kolorystyki został wykonany ze skóry, tak jak tylna część butów zakończona pulltabem. Jako amortyzację zastosowano duże poduchy ZOOM AIR, które w poprzednich modelach sprawdzały się bardzo dobrze.

Buzz Lightyear

Buzz Lightyear” to kolejna już odsłona ostatniego modelu butów stworzonych dla LJ’a.

Kolorystyka zarówno nazwą jak i barwami nawiązuje do znanej postaci z filmu Toy Story. Buzz’a będziemy mogli zobaczyć znów na ekranach kin w tym roku, stąd też nawiązanie do zabawki występującej w filmie animowanym Pixar’a.

Buty idealnie odwzorowują kombinezon kosmicznego podróżnika, cała cholewka jest biała, natomiast gdy przyjrzymy się z bliższej odległości, zauważymy wplecione w cholewkę multikolorowe nitki.

Na skórzanym języku umieszczono natomiast srebrny logotyp LJ znany z poprzednich modeli oraz ubrań sygnowanych nazwiskiem koszykarza, srebrnym akcentem jest również srebrny swoosh na skórzanym tyle obuwia.

Uwidoczniony system zoom jest w kolorze neonowym tak jak zresztą wnętrze pulltab’u, natomiast kolejny charakterystyczny dla Buzz’a kolor – purpurowy wylądował przy pięcie.

Sprawdź: Lebron XVI 16


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *