"> Nike LeBron 16 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike LeBron 16

23 sierpnia 2018

Nike LeBron 16

W końcu mamy lepsze zdjęcia najnowszego modelu od LBJ’a. Sam LeBron udostępnił zdjęcia swojego modelu, który nazywa się Nike LeBron 16.

Nike LeBron 16, co w nich?

Wedle informacji jakie posiadamy cholewka wykonana jest z materiały battleknit, dodatkowo posiada przeszycia na całej powierzchni. Język przyczepiono na górze i posiada dodatkowe oczka na sznurowadła. Wzdłuż szycia języka są główne dziurki na sznurowadła, które dają możliwość na przesznurowanie na kilka sposobów. Na języku znalazło się logowanie LBJ w formie korony oraz wytłoczony podpis LeBron’a i numer 23, 2 na prawym bucie i 3 na lewym. Podeszwę znamy z poprzedniego modelu, a jest to amortyzacja z Zoom Air. Z tyłu zastosowano wielki panel, na którym jest grafika lwa w koronie, na boku tego panelu znalazło się jeszcze miejsce na łyżwę Nike. Panel ten przechodzi również w pulltab z logowaniem Zoom.

Nike LeBron 16, zdjęcia

Nike LeBron 16

Nike LeBron 16

Nike LeBron 16
Źródło – LeBron James

Nike LeBron 16, dostępność

Krążą plotki o premierze 20 września, ale nie jest to oficjalna informacja od Nike. Jeżeli jesteście zainteresowani innymi rzeczami związanymi LeBron’em James’em zapraszamy do sprawdzenia produktów: Buty Lebron James


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *