"> Nike M2K Tekno - "Pink Seafoam" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike M2K Tekno – “Pink Seafoam”

1 maja 2018

Nike M2K Tekno – “Pink Seafoam”

M2K Tekno to model od Nike, które wpisuje się w ciągle rosnący trend “tatowych butów”, czyli biegówek, które są mocno, dosyć topornie zbudowane, a ich główną zaletą jest wygoda i wytrzymałość. M2K są uaktualnioną wersją, chyba najpopularniejszego modelu jeżeli chodzi o “dad shoes”, czyli Nike Monarch. Co ciekawe nawet Kanye West się zainteresował modelem M2K na swoim twitterze, tylko on raczej jest negatywnie ocenił jako kopię swoich Adidas Yeezy 700. Jak przebiegłą aktualizacja modelu Monarch do M2K zajmiemy się kiedy indziej.

Nike M2K Tekno – “Pink Seafoam”, kolorystyka

Główny kolor czerpie inspirację od różowych gąbek morskich, jednak bardziej przypomina on gumę do żucia, coś jak Hubba Bubba, lekki różowy kolor bez mocnego nasycenia. Kolor przewodni znajdziemy na całej cholewce, jedynym elementem, który ma inny kolor jest tylni stabilizator, jest on czarny. Na cholewce poza mnogością paneli, pod głównym logowaniem bocznym w formie łyżwy znajduje się również “baby swoosh”. Podeszwa jest białą, a jej spód jest tego samego koloru co cholewka. Kolorystyka jest iście damska, przez co możemy się pokusić o zmianę z “dad shoes” na “mom shoes”.

Nike M2K Tekno – “Pink Seafoam”, zdjęcia

Nike M2K Tekno "Pink Seafoam"

Nike M2K Tekno "Pink Seafoam"

Nike M2K Tekno "Pink Seafoam"

Nike M2K Tekno "Pink Seafoam"

Nike M2K Tekno "Pink Seafoam"
Źródło – Nike

Nike M2K Tekno – “Pink Seafoam”, premiera

Premiera ma mieć miejsce 5 maja przez aplikację SNKRS i w sklepach, które mają konto NSW. Cena M2K Tekno w kolorystyce “Pink Seafoam” ma wynosić 100$.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *