"> Nike PG 2.5 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News Sneaker Archive

Nike PG 2.5

14 sierpnia 2018

Nike PG 2.5

Paul George ma już u Nike swoją linię obuwia, która liczy 2 modele. Ten przedstawiony w tym wpisie jest 3 mimo tego, że posiada oznaczenie 2,5.

Nike PG 2.5, co to?

Nike PG 2.5 są modelem, który łączy w jedno 2 poprzednie buty sygnowane przez Paul’a George’a. Ogólny kształt modelu jest mocno zbliżony do PG2, zaś pasek zapożyczono od PG1. Sami projektanci piszą, że to pomysł PG aby dodać do 2 pasek, jedynie zmieniono materiał go trzymający, teraz są taśmy, a wcześniej były to włókna Flywire. But w znaczącej większości wykonany jest z siateczki, a w tylnej części zastosowano panel wykonany z zamszu, a na nim długi pulltab. W podeszwie zastosowano poduszkę ZOOM Air o grubości 10mm, która daje dobre odbicie. Na spodzie jest zastosowany wzór, który przypomina fale, jest powtórzony na całej powierzchni spodu i nawet wchodzi na wewnętrzną stronę podeszwy. Oczywiście nie zabrakło poszerzenia podeszwy w przedniej części, jest to swego rodzaju spojler, który o wiele zwiększa stabilność.

Całość tworzy model, który odznacza się dobrymi osiągami przy jednocześnie dobrej cenie. Dużo osób po grze w tych butach jest mile zaskoczona jak płynne jest przejście pięta palce oraz jak dobrze ten but trzyma stopę i amortyzuje podczas gry.

Nike PG 2.5, zdjęcia

Zdjęcia przedstawiają model, który niedługo będzie w naszym sklepie i nazwany został “Racer Blue“, jego numer to BQ8452-401.

Nike PG2.5 Racer Blue BQ8452-401

Nike PG2.5 Racer Blue BQ8452-401

Nike PG2.5 Racer Blue BQ8452-401

Nike PG2.5 Racer Blue BQ8452-401

Nike PG2.5 Racer Blue BQ8452-401

Nike PG 2.5, dostępność

Model 2.5 sygnowany nazwiskiem Paul’a George’a w kolorze “Racer Blue” niedługo wchodzi na półki naszego sklepu. Jeżeli jesteście zainteresowani innymi modelami sygnowanymi inicjałami PG znajdziecie je tutaj.


  Written by:


  previous post

  adidas POD-S3.1

  next post

  Nowe Kobe?


  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *