"> Nike TDE - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News Ubrania

Nike TDE

5 maja 2018

Nike TDE

Ekipa TDE z Kendrickiem Lamarem na czele ogłosiła swój Championchip tour w połowie kwietnia. Nike już współpracuje z Kendrickiem i postanowili przygotować kolekcję z okazji ich trasy.

Nike TDE, co w kolekcji

Najważniejszym elementem tej małej kolekcji są buty, Nike Cortez Kenny III. W porównaniu do klasycznych Cortez, wersja Kenny III ma dodane paski w kolorze czerwonym wzdłuż języka i z tyłu. Na pasku, który jest na języku znajduje się napis ‘Bet it back’. Ogólna kolorystyka Cortez Kenny III jest klasyczna, czarna cholewka z białą skórzaną łyżwą, biała jest również podeszwa.

Nike Cortez Kenny III
Źródło – Nike

Oprócz butów w kolekcji jest dosyć spora ilość ubrań, 2 bluzy, 2 longsleevey i 2 capki. Zaczynając od bluz, jedna z nich jest czerwona i posiada duże logo Nike z przodu, w którym zstąpiono napis ‘NIKE’, napisem ‘DAMN’ poza logowaniem z przodu na rękawach również zastosowano grafiki. Czarna bluza to half-zip, czyli posiada suwak sięgający do połowy bluzy, logowania są zachowane w piłkarskim stylu, na lewej piersi znajduje się herb TDE, a pod nim kropki ułożone w coś na wzór krzyża, jak w przypadku czerwonej bluzy również zastosowano grafiki na rękawach. Longsleeve czarny posiada z przodu napis ‘TOP DAWG’ i mniejsze logowania w piłkarskim stylu, biała koszulka jest bardzo podobna i główną różnicą jest napis z przodu, jest to ‘Damn it’ napisane w języku chińskim. Jedna z czapek ma biały kolor i logo łączące ‘DAMN’ i łyżwę Nike, a czarna posiada piłkarskie logo TDE.

 

Nike x TDE Championship Tour
Źródło – Nike

Wszystkie produkty, oprócz czapek mają elementy odblaskowe

Nike x TDE Championship Tour
Źródło – Nike

Nike TDE, dostępność

Produkty będą dostępne w kilku sklepach pop-up, między innymi w Blends, który znajduje się w Los Angeles czy w Concepts w NYC i kilku innych. Ceny za ubrania są następujące 35$ za czapkę, 55% za koszulkę i 85$ za bluzę. Wedle informacji, niektóre ubrania będą również dostępne za pośrednictwem strony TDE. Jeżeli chodzi o buty to będą one dostępne za pośrednictwem aplikacji Nike SNKRS, jeszcze nie znamy ceny.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *