"> Nike VaporMax 2 "Safari Pack" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike VaporMax 2 “Safari Pack”

23 października 2018

Nike VaporMax 2 “Safari Pack”

Nike przygotowało zwierzęce wersje swoich VaporMax 2, jak im to wyszło? Sprawdźcie sami poniżej.

Nike VaporMax 2 “Safari Pack”, co to?

Nike przygotowało swój model VaporMax 2 w kolorach i z dodatkowymi motywami zwierząt z safari. W Nike VaporMax 2 cholewka wykonana z Flyknit postawiona na podeszwie z poduszkami. W samej cholewce w celu zapewnienia lepszego dopasowania użyto Flywire. Z przodu jest standardowo “zderzak” podobny do tego z Nike Presto. Co do róznic między VaporMax, a VaporMax 2, to są one minimalne. VaporMax 2 mają inaczej poprowadzone zgrzewy materiału odpowiadające za stabilizację, sięgają bliżej pięty niż w VaporMax. Z tyłu dodano pasek z małym odblaskiem w miejsce napisu VaporMax. Sam pakiet składa się z 5 wersji kolorystycznych, gdzie każda odpowiada jednemu ze zwierząt z safari.

Nike VaporMax 2 “Safari Pack”, kolorystyki

Pierwsza kolorystyką, którą się zajmiemy, będzie odnosić się do zebry, łączy ona czerń i biel. Flyknit’owa cholewka spleciona została tak, że jej górna część jest biała, a dolna czarna. Tylne wgrzewane panele stabilizujące mają motyw pasków zebry. Poduszki są całe czarne, tak samo, jak ich spody. Logowanie na języku to napis “Air Max“, który jest czarne, a czarna łyżwa z boku jest wręcz niewidoczna. Kolejną kolorystyką jest wzorowana na wszelakich jaszczurkach, jakie możemy spotkać na safari, całość jest w odcieniach szarości, a poduszki są przeźroczyste. Następnie kolorystyka łącząca ciemne zielenie i czerń, która wedle różnych źródeł jest wzorowana na krokodylach lub na wężach. Cholewka jest podzielona podobnie jak w przypadku wersji Zebra, ale biel zamieniono na ciemną zieleń. Poduszki na spodzie są ciemne i mają czarne spody. Wzór na tyle w przypadku tej wersji jaki “jaszczurkowej” jest mało widoczny. Kolejne 2 kolorystyki są wzorowane na dużych kotach, a konkretniej na Lamparcie i Tygrysie. Wersja z Lamparcim wzorem na tylnej klatce ma beżową cholewkę z pomarańczowymi wstawkami przy kołnierzu, poduszki są przeźroczyste i mają pomarańczowe spody. Drugi kot posiada oczywiście charakterystyczne tygrysie paski na tyle, a cholewka jest podzielona na 2 kolory, czerń na górze i pomarańcz na dole.

Nike VaporMax 2 “Safari Pack”, zdjęcia

nike-air-vapormax-2-animal-pack

nike-air-vapormax-2-animal-pack

nike-air-vapormax-2-animal-pack

nike-air-vapormax-2-animal-pack

nike-air-vapormax-2-animal-pack
Źródło – Nike

Nike VaporMax 2 “Safari Pack”, dostępność

Aktualnie na półkach już jest kolorystyka “Zebra” Nike VaporMax 2 z ceną 889PLN, co do reszty wiadomo tylko tyle, że będa nieługo. Jak się zapatrujecie na Nike VaporMax 2 z motywami zwierzęcymi?


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *