"> Nike Vortak - Nowe kolorystyki - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike Vortak – Nowe kolorystyki

6 kwietnia 2018

Nike Vortak – Nowe kolorystyki

Nike ma kilka swoich modeli, które możemy zaliczyć do gamy technicznych, Vortak jest jednym z nich. Tym razem Nike dodało 2 kolorystyki do modelu Vortak, które powinny trafić w gusta wielu klientów.

Nike Vortak, co to?

Model ten jest pozbawiony sznurowadeł, a zamiast nich mamy gumkę. Cholewka ma budowę skarpetki i jest wykonana z przewiewnej siateczki. W miejscach gdzie gumka naciska na stopę zastosowano panele, które mają za zadanie zmniejszyć uczucie wcinania się gumki w stopę. Całość jest osadzona na dosyć masywnej podeszwie, która wykonana jest z miękkich pianek. Ogólny kształt buta sprawia, że daleka można je pomylić z Roshe.

Nike Vortak – Nowe kolorystyki, jakie

Jedna z kolorystyka jest bardzo prosta, jest to po prostu czarna góra osadzona na białej podeszwie. Ciekawszą jest drugi wariant z piaskową cholewką, na której znajdziemy elementy w barwiach, które Nike nazywa “Total Crimson” i “Total Orange”.

Nike Vortak – Nowe kolorystyki, zdjęcia

Nike Vortak

Nike Vortak
Źródło – Nike

Nike Vortak – Nowe kolorystyki, dostępność

Na dany moment niestety ale model Vortak nie jest dostępny w Polsce, nawet przez stronę oficjalną Nike. Jednak jeżeli jesteście zainteresowani tym modelem to są one dostępne na amerykańskiej stronie Nike w cenie 85$.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *