"> Nike X atmos Air Max Safari Pack - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike X atmos Air Max Safari Pack

5 marca 2018

Nike X atmos Air Max Safari Pack

Obie marki kolaborują nie pierwszy raz, a ich owoc współpracy zawsze spotykał się z bardzo dobrym odbiorem. O tych 2 parach, Air Max 1 i Air Max 95 pierwszy raz usłyszeliśmy w listopadzie 2017 roku, a dziś mamy już fotki finalnego produktu. Poprzedni Nike X atmos “Safari Pack” zadebiutował w 2006 roku i nawet Kanye miał je na nogach podczas jednego ze swoich występów.

Obie pary są w tematyce Safari, czyli zwierzęce wzory. Na każdej parze znajdziemy połączenie kilku zwierząt co tworzy bardzo ciekawą wizualnie całość.

Nike x atmos AM1 "Safari Pack"
Źródło – Stadium Goods

W Air Max 1 na mudguerdzie jednym z paneli na końcu sznurowadeł i tylnym panelu zastosowano lamparcie cętki. Tygrysie paski znajdują się na bocznym panelu, a dookoła kostki jest zebra. To wszystko osadzone jest na białej podeszwie o gumowym spodzie. Łyżwa Nike z Boku jest Czerwona. Sznurowadła w AM1 są koloru czarnego.

Nike x atmos AM95 "Safari Pack"
Źródło – Stadium Goods

W przypadku Air Max 95 przedni panel ma wzór podobny do krowich łat. Panele boczne od dołu mają następujące wzory, brązowy kolor, tygrysie paski, lamparcie cętki, paski zebry i czerń. AM95 mają również białą podeszwę, natomiast spód jest czarny. Sznurowadła są koloru zielonego.

Jak widać pakiet na 2018 rok jest bardzo zbliżony do tego z 2006 roku, można powiedzieć, że jedyną zmianą jest kolor czarnych paneli z białego na czarny, w AM95 dodano wzór na przedni panel. Oczywiście wszystkie panele zwierzęce mają włosie co sprawia, że buty są zupełnie inne w porównaniu z ogólnie dostępnymi wersjami. Oba modele miały nieoczekiwaną, wcześniejszą niż zapowiadana premierę w Nowym Jorku przez aplikację Nike SNKRS.

Oficjalna data premiery zapowiedziana jest na 17 marca. Ceny to, 160$ za Air Max 1 i 200$ za Air Max 95. Obie pary mają być dostępne przez oficjalną stronę Nike oraz w sklepach z produktami Nike. Sprawdzajcie nasze kanały social, możliwe, że będą u nas.


    Written by:    One comment
    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *