"> Nike X KITH - "Long Live The King" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike X KITH – “Long Live The King”

30 grudnia 2017

Nike X KITH – “Long Live The King”

Kollaboracja KITH X Nike

Nike przygotowało razem z KITH specjalną wersję Zoom Lebron 15 na jego 33 urodziny. Specjalnie dla „Króla” wykonano 3 modele, 2 lifestyle oraz 1 performance. Model lifestyle jest mocno zmieniony w porównaniu z jego pierwowzorem. Sznurowadła zastąpiono pasem, który możemy przewinąć przez buta na kilka sposobów. System ten ma punkt zaczepienia o jeden z podów Zoom Air na podeszwie, a końce zabezpiecza się poprzez przypięcie ich rzepem w odpowiednim miejscu na przodzie buta. Na kołnierzu również mamy miejsce na przeprowadzenie drugiego dłuższego pasa oraz suwak po jego wewnętrznej stronie. Jeżeli chodzi o podeszwę to jest ona taka sama jak w przypadku modelu na którym bazuje Ronnie Fieg, czyli Zoom Air.

Wedle zdjęć kolorystyka „stained glass” posiada w zestawie kilka pasów, jeden biały ze złotym napisem LONG LIVE THE KING, a drugi brązowy ze złotym logowaniem Nike oraz KITH. W przypadku kolorystyki „concrete” na zdjęciach widnieje tylko czarny pas z czarnym pozdrowieniem dla króla, ale nie sądzę, aby Nike poskąpiło paska w modelu takiej rangi. Paski z zestawu są różnych długości.

W przypadku modelu performance nie wprowadzono wielu zmian. Głównym elementem, który rzuca się w oczy jest suwak, przeprowadzony od przedniej części do końca języka. Po jego rozsunięciu widzimy to samo pozdrowienie dla LeBron’a James’a reszta została taka sama. Sznurowadła można przeprowadzić na kilka różnych sposobów.

Kolorystyka nosi nazwę „Rose Gold” i ma lekki różowy odcień.

Kolaboracja oficjalną premierę ma dziś, czyli 30 grudnia 2018 roku, w dzień urodzin LBJ’a. Kolaborację Nike X KITH dostaniecie w sklepach KITH. Ceny to 230$ za wersję lifestyle i 200$ za wersję performance. Jeżeli jesteście zainteresowani 15 modele LebBron’a James’a to zapraszamy do nas do sklepu.

Źródło – KITH


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *