"> Nike x Playstation - Nike PG2 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike x Playstation – Nike PG2

21 stycznia 2018

Nike x Playstation – Nike PG2

Nike zaprezentowało bardzo dobrą wersję swojego nowego modelu dla Paul’a Georg’a, PG2. Poprzednia kolaboracja między Nike a Sony Playstation oparta była o model Air Force 1. Wersja ta miała cholewkę z lakierowanej skóry a przy pięcie miała wyhaftowane logo Playstation.

Model PG2 naszpikowany jest szczegółami i akcentami związanymi z Playstation. Całość jest utrzymana w ciemnych kolorach. Siatka na cholewce jest czarna z elementami granatu. Tylni element dookoła pięty, który trzymaja sznurowadła jest wykonany z lakierowanej skóry i na całej jego powierzchni jest wzór z symbolami z przycisków znajdujących się na padzie. Bardzo fajnym akcentem jest dobranie kolorów na oczkach do sznurowadeł, które umieszczone są w przedniej części. Kolory dobrane są adekwatnie do kolorów z przycisków na padzie. Podeszwa jest koloru czarnego i chlapana jest kolorem niebieskim, różowym i czerwonym i znajdziemy na niej łyżwę Nike w kolorze czerwonym. Spód podeszwy jest błękitny i półprzeźroczysty. Na tyle znajdziemy paski, na jednym z nich jest napis PG13, a na drugim jest kod kreskowy oraz kod, który możemy wykorzystać na PSN.

Za amortyzację odpowiada phylon, z którego wykonano podeszwę. Dodatkowo w przedniej części umieszczono poduszkę Zoom Air, która zapewni sprężystą i gwarantującą odbicie amortyzację.

Najlepszy element jednak zostawiliśmy na koniec, języki i logowanie. W jednym bucie znajdziemy logo PG a na drugim Playstation, za to z tyłu języka jest przycisk Power. Wciskając go uruchamiamy podświetlenie loga na języku. Podświetlenie możemy uruchomić w następujących trybach: ciągłym, pulsującym oraz je wyłączyć.

Źródło – Nike

PG2 będzie można zamówić ze strony Nike 10 lutego, a czy będą u nas w sklepie? Tego niestety nie wiemy.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *