"> Nike X Supreme Air Force 1 Mid - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike X Supreme Air Force 1 Mid

1 lutego 2018

Nike X Supreme Air Force 1 Mid

Nike po raz kolejny łączy swoje siły z Supreme aby stworzyć nową kolorystykę modelu Air Force 1, w wariancie Mid. Tym razem efektem pracy są produkty skierowane do kibiców NBA.

Odwołując się do skórzanych kurtek , które miały na całej swojej powierzchni naszywki z logami drużyn, Supreme na AF1 zastosowało ten sam zabieg.

Kurtka z logowaniem NBA
Kurtka z 2000 roku | Źródło -Pinoe77

Różnica tyczy się samego sposobu umieszczenia tych drużynowych logowań, są one nadrukowane. Dodatkowo pośród logowań drużyn NBA znajdziemy Boxlogo. Supreme swoje logo umieściło również na pasku przy kostce, jest to haftowany napis, a jego czcionka jest podobna do tej, którą możemy znaleźć na kurtkach college. Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale wszystko dobrze widać.

Nike X Supreme AF1 all-white

Nike X Supreme AF1 all-white

Nike X Supreme AF1 all-black

Nike X Supreme AF1 all-black
Źródło – Pinoe77

Wedle informacji z SBD dostępna ma być jeszcze kolorystyka Cobalt Tint/White. Model ten zapowiada się jako dobrze, jednak grupa odbiorców może być znacznie niższa w porównaniu z ostatnimi kolaboracjami Nike X Supreme. Fani NBA, którzy nie są wierni tylko jednej drużynie i mają lżejsze podejście do tematu na pewno polubią ten wariant AF1. Chyba, ze znajdzie się ktoś kto zamaże logo znienawidzonej drużyny.

Do sprzedaży mają trafić w lutym a ich cena ma wynosić 165$. Tak więc, jeżeli macie w szafie retro UNK, czy tego typu sprzęty pełne logowań drużynowych, to szykujcie kasę.

Jak jesteście zainteresowani modelem Nike Air Force 1 to zapraszamy do naszego sklepu.


    Written by:    One comment
    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *