"> Nike ZOOM LeBron 3 "SuperBron" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nike ZOOM LeBron 3 “SuperBron”

28 grudnia 2018

Nike ZOOM LeBron 3 “SuperBron”

 Nike przywraca kolejne modele retro LeBron‘a James‘a, tym razem są to ponownie Nike ZOOM LeBron 3, ale za to w jakiej kolorystyce.

Nike ZOOM LeBron 3 “SuperBron”, czyli co?

Cholewka to połączenie perforowanej skóry i skóry lakierowanej. Podeszwa skrywa dużą poduszkę ZOOM Air, która rozciągnięta jest na całą długość buta i zapewnia bardzo dobrą amortyzację, odbicie i elastyczność. Oczywiście nie zabrakło elementów takich jak paski zakończone metalowymi szlufkami, które trzymają sznurowadła.

Nike ZOOM LeBron 3 “SuperBron”, kolorystyka

Po raz pierwszy zobaczyliśmy tą kolorystykę w 2005 roku. Na początku nadano jej nazwę, po prostu “Superman“, ale z czasem przekształciła się ona w “SuperBron“. Nazwano ją tak nie tylko ze względu na dobór kolorów, które przypominają kolory z kostiumu superbohatera, ale po to, by zaznaczyć, że LeBron James jest “SuperZawodnikiem” w porównaniu z resztą graczy na parkiecie. Mocne i wyraziste barwy sprawiają, że na pewno wyróżnicie się z tłumu w tych butach. Perforowana skóra, która jest bazą, jest biała, ale lakierowane elementy są w kolorze czerwonym, tak samo większość szlufek trzymających sznurowadła oraz spód. Niebieski widzimy na elementach podeszwy i logowaniach znajdujących się przy pięcie i na języku. Żółta jest wyściółka buta, dolna szlufka z logiem LBJ oraz jeden element podeszwy znajdujący się z tyłu. Na żółtej wkładce przyszyta jest metka z żółtym logo LBJ na niebieskim tle. Po wewnętrznej stronie toebox’a znajdują się wyhaftowane złote inicjały.

Nike ZOOM LeBron 3 “SuperBron”, zdjęcia

nike-zoom-lebron-3-superbron

nike-zoom-lebron-3-superbron

nike-zoom-lebron-3-superbron

nike-zoom-lebron-3-superbron

nike-zoom-lebron-3-superbron
Źródło – SneakerBarDetroit

Nike ZOOM LeBron 3 “SuperBron”, dostępność

Nike ZOOM LeBron 3 “SuperBron” na półki sklepów Nike i do aplikacji Nike SNKRS mają trafić 9 stycznia, na półki naszego sklepu zawitają zapewne w okolicach tego terminu.

Sprawdź: Nike Lebron James


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *