"> Nowe Nike Air Max 1 Jewel Swoosh - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Nowe Nike Air Max 1 Jewel Swoosh

31 grudnia 2018

Nowe Nike Air Max 1 Jewel Swoosh

Nike przygotowało nową wersję Air Max 1, która łączy klasyczne AM1 z AM1 Jewel Swoosh.

Nowe Nike Air Max 1 Jewel Swoosh, czyli co?

Nike kiedyś wypuściło wersję Jewel ich biegówek Air Max 1 i spotkały się one z bardzo dobrym przyjęciem. Jednak w późniejszych etapach życia Nike Air Max 1, wersja Jewel nie były wydawane. Niedawno jednak Air Max 1 Jewel zostały przywrócone, ku uciesze wielu kolekcjonerów. Czym się różnią od standardowych? Zamiast dużej łyżwy z boku jest ona malutka i wygląda jak kryształek. Nike połączyło zwyczajne Air Max 1 z wersją Jewel, zabieg ten sprawił, że mała “kryształowa” łyżwa urosła do wielkości standardowej. “Kryształowe” wykończenie przeniesiono również na metkę znajdującą się na języku.

Nowe Nike Air Max 1 Jewel Swoosh, kolorystyki

Na dany moment Nike przygotowało 3 kolorystyki: czarną, różową i kremową. Każda para ma opalizujące wykończenie “kryształowej” łyżwy z boku i metki na języku, wersja kremowa dodatkowo ma brokat. Tło każdego “kryształowego” logowania ma gradient. Wszystkie cholewki są skórzane, a ich toebox, język i okolice kostki wykonano z plecionego materiału tekstylnego. W wersji z czarną cholewką spód jest błękitny, różowa wersja ma spód w lekko jaśniejszym odcieniu niż cholewka, a kremowa ma taki sam kolor cholewki i spodu.

Nowe Nike Air Max 1 Jewel Swoosh, zdjęcia

Źródło – Nike

Nowe Nike Air Max 1 Jewel Swoosh, dostępność

Jeszcze nie ma oficjalnych informacji o premierze tej wersji Nike Air Max 1, ale zazwyczaj jak już mamy oficjalne zdjęcia to niedługo po tym produkt dostępny jest w sklepach.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *